Klikněte zde pro komunikaci s naším virtuálním asistentem a pro další informace.

FORD RANGER ZVÝHODNĚNÉ NABÍDKY

 • Ford Ranger Double Cab - zvýhodněná nabídka

  FORD RANGER DOUBLE CAB

  Se zvýhodněním až 188 100 Kč bez DPH*
  a Ford Credit úvěrem 1,99 %**.

  Ford Ranger Double Cab XL

  Ford Ranger Double Cab je nejprodávanější pick-up s pohonem 4WD, který byl představen v kompletně přepracovaném provedení. Zkonstruován tak, aby splňoval požadavky vašeho pracovního života – navržen pro maximální požitek z místa, kde se rozhodnete trávit volný čas.

  Vždy s prodlouženou zárukou Ford Protect 4 roky / 200 000 km včetně zajištění mobility až na 5 dní.

   

  Katalogy a ceníky Poptat cenovou nabídku Vozy skladem

  *Zvýhodněná nabídka platí u participujících autorizovaných partnerů Ford do 30. 6. 2023 nebo do odvolání a je omezena počtem odebraných vozidel. Mimořádná nabídka platí pro Ranger Double Cab 2.0 EcoBlue 170 k. Zaváděcí nabídka je určena pro právnické osoby a podnikatele. O bližších podmínkách se informujte u svého prodejce vozů Ford.

  **Ford Credit úvěr 1,99 % (p.a.), nabídka je platná pro právnické osoby a podnikatele do 30. 6. 2023. Akontace od 50 %, délka financování 24 měsíců. Tato nabídka je pouze indikativní, není návrhem na uzavření smlouvy a nelze z ní proto dovozovat povinnost společnosti uskutečnit jakékoli transakce. Případné uzavření smlouvy nebo uskutečnění transakce je vázáno na získání potřebných interních schválení v rámci společnosti a na podepsání příslušné smluvní dokumentace.

  Hodnoty spotřeb paliva a emisí CO2 v kombinovaném režimu naleznete v aktuálních cenících a katalozích.

Více informací získáte na těchto odkazech

Top