Klikněte zde pro komunikaci s naším virtuálním asistentem a pro další informace.

NOVÝ FORD TRANSIT CONNECT ZVÝHODNĚNÉ NABÍDKY

 • Nový Ford Transit Connect

  NOVÝ FORD TRANSIT CONNECT

  Již za 519 000 Kč bez DPH*

  a s Ford Credit úvěrem 0,99 %**

  Novy Ford Transit Connect

  Pořiďte si nový Ford Transit Connect Van Trend s nákladovým prostorem o objemu 3,1 m3 a motorem 2.0 EcoBlue o výkonu 102 k již za 519 000 Kč bez DPH. Zvýhodnění ve výši 65 000 Kč bez DPH získáte i na ekvivalentní verzi s dlouhým rozvorem L2 s nákladovým prostorem o objemu 3,7 m3.

  Transit Connect ve výbavovém stupni Trend přichází standardně s parkovacími senzory vpředu a vzadu, navigací, 10“ displejem infotainmentu a mnoha bezpečnostními prvky. Pro větší komfort je k dispozici stupeň výbavy Limited, který zahrnuje navíc např. zadní parkovací kameru, dvouzónovou automatickou klimatizaci nebo elektricky vyhřívané čelní sklo.

  A vždy s prodlouženou zárukou 5 let / 100 000 km vč. zajištění mobility až na 5 dní.

  Vyžádejte si nezávaznou cenovou nabídku.

  *Mimořádná nabídka platí u participujících autorizovaných partnerů Ford do 30. 6. 2024 nebo do odvolání a je omezena počtem odebraných vozidel. Uvedená nabídka je platná pro fyzické osoby a dostupnost jednotlivých motorizací a stupňů výbavy se odvíjí od aktuální nabídky na centrálním skladu. Informace o aktuální dostupnosti jednotlivých verzí pro fyzické osoby vám poskytne autorizovaný prodejce Ford. Pro individuální nabídku pro podnikatele kontaktujte autorizovaného prodejce Ford.

  **Ford Credit úvěr 0,99 %, nabídka je platná pro právnické osoby a podnikatele do 30. 6. 2024. Akontace od 50 %, délka financování 24 měsíců. Tato nabídka je pouze indikativní, není návrhem na uzavření smlouvy a nelze z ní proto dovozovat povinnost společnosti uskutečnit jakékoli transakce. Případné uzavření smlouvy nebo uskutečnění transakce je vázáno na získání potřebných interních schválení v rámci společnosti a na podepsání příslušné smluvní dokumentace.

  Ilustrativní vyobrazení verze Ford Transit Connect Van Trend. Hodnoty spotřeb paliva a emisí CO2 v kombinovaném režimu naleznete v aktuálním ceníku.

Více informací získáte na těchto odkazech

Top