Home > Užitkové vozy > TRANSIT COURIER > Výbava > Pohodlí a praktičnost

Nabitý chytrými nápady

Interiér Transitu Courier kombinuje moderní design s promyšlenými technologiemi, které zpříjemňují a usnadňují jízdu. Přidání pokročilého systému SYNC 3 umožňuje snadno ovládat telefon, hudbu, navigaci i další funkce. A chytré systémy jako dešťový a světelný senzor nebo Ford Easy Fuel vám pomohou zvládnout každý pracovní den.

Pokročilá hands-free technologie

Systém SYNC 3 s hlasovým ovládáním a dotykovou obrazovkou představuje novou úroveň komunikačních a zábavních systémů. Na přání je k dispozici s barevnou dotykovou 6“ obrazovkou. Tato obrazovka umožňuje intuitivní hlasové nebo dotykové ovládání nejdůležitějších funkcí jako je telefon, hudba nebo navigace.

Bezpečné místo pro vaši elektroniku

Držák na elektronická zařízení slouží k uložení přenosné navigace, chytrého telefonu či MP3 přehrávače. Jeho součástí je i vstup USB.

Ford Transit Courier eatc controls in detail

Nastavte si ideální teplotu pro vás i vaše pasažéry

Nastavte si vámi preferovanou teplotu ve vozidle, abyste se na svých cestách cítili dobře a pracovní den tak pro vás byl méně náročný.

Ford Easy Fuel zabraňuje záměně paliv

S tímto systémem je načerpání nesprávného druhu paliva prakticky nemožné, protože tryska tankovací pistole neprojde hrdlem. A jelikož je systém Ford Easy Fuel bezvíčkový, nemusíte ani manipulovat se špinavým víčkem nádrže.

Ford Transit Couriier Easy-Fuel
Ford Transit Courier Quickclear heated windscreen

Vyhřívané čelní sklo jako pomoc při námraze

Tato užitečná funkce umožňuje rychlý odjezd v mrazivých ránech. Jednoduše stisknete tlačítko a supertenká topná tělíska rozpustí námrazu nebo zamlžení na čelním okně. Současně pomohou zbavit námrazy stěrače. I když je venku pod nulou, okno bude čisté do několika sekund.

Užitečné odkládací prostory po celém interiéru

Transit Courier je plný praktických odkládacích prostor. Například ve stropní polici máte všechno na dosah a hluboká středová konzola pojme i pořadač formátu A4 nebo malý notebook. Nechybí šikovná schránka na cenné předměty pod sedadlem. Přidejte si k tomu krytou schránku před spolujezdcem nebo dva držáky nápojů a je jasné, že vždycky budete mít kam odložit své věci.

Ford Transit Courier stowage space and cup holders
Automatic window wipers

Stěrače, které se automaticky přizpůsobí intenzitě deště

Stěrače s dešťovým senzorem se samy spustí, když zaznamenají vlhkost na čelním okně. Rychlost stírání se automaticky reguluje podle intenzity deště. Můžete si vybrat z několika úrovní citlivosti. Tím určíte, při jaké míře vlhkosti na okně se mají stěrače spustit.

Světlomety, které se samy rozsvítí v případě potřeby

Automatické světlomety mají senzor, který dokáže zaznamenat úbytek světla za soumraku nebo při náhlé změně světelných podmínek. V takových případech se světlomety automaticky aktivují a pomohou tak řidiči ve špatných světelných podmínkách.

New Ford Transit Courier Auto-headlights in detail
New Ford Transit Courier mirrors

Zpětná zrcátka, která se chrání sama

Elektricky nastavitelná a sklopná vnější zpětná zrcátka se po zaparkování automaticky sklopí, aby byla chráněna před náhodným poškozením. Navíc jsou i vyhřívaná, což vám usnadní vyjet na cestu i při mrazivých ránech.

Vaše dodávka, vaše kancelář

Díky vestavěnému mobilnímu připojení nebylo vyřizování pracovních záležitostí na cestách nikdy tak snadné jako dnes. Celý interiér byl navržen tak, abyste měli vše snadno po ruce. Je zde 12V zásuvka, linkový vstup pro audio zařízení i USB port.

New Ford Transit Courier detail of the seat with mobile connectivity

Praktická stropní přihrádka

Díky důmyslnějšímu uspořádání nabízí kabina Transitu Courier překvapivě mnoho úložného prostoru. Stropní přihrádka je dostatečně velká pro uložení složky formátu A4, takže máte vše potřebné snadno po ruce.

Top