All-New Ford Transit Custom Nugget parked in forest with people sitting in front

DOBRODRUŽSTVÍ BEZ HRANIC

NOVÝ FORD TRANSIT CUSTOM NUGGET

NOVÝ FORD TRANSIT CUSTOM NUGGET 

K objednání koncem roku 2023, první vozy k dispozici od léta 2024.

V novém obytném voze Transit Custom Nugget se budete cítit jako doma. Naše unikátní vícezónové uspořádání se vrací s všestrannou vestavbou. Nabídne dvě dvoulůžka, na kterých se vyspí čtyři dospělí. Dále jsou k dispozici nové prvky v kuchyni a možnost stolování uvnitř i venku, či např. hadice sprchy umístěná v zadní části vozu. Zahrnuje vylepšené prvky konektivity včetně 13palcového dotykového displeje SYNC 4SYNC 4 Custom, zásuvek, LED světel a vstupů USB-C vzadu. To všechno je Nugget, přepracovaný pro ještě větší dobrodružství.

Transit Custom Nugget – kuchyň se šuplíkovou lednicí

POHODLÍ JAKO DOMA

Plně vybavený, plně připravený. Kuchyň Transitu Custom Nugget byla ještě více přizpůsobena životu na cestách. Nově obsahuje 33l šuplíkovou lednici, integrovanou varnou desku a dřez s teplou a studenou vodou a o 20 % větší pracovní plochu. Úložné prostory přináší tiché dovírání a vysouvací rukojeti s pojistkou pro ochranu dětských prstů. A prostor v kuchyni zvyšuje výklopná matrace u stropu.

JEDNODUŠE PRAKTICKÝ

Díky důmyslnému designu je konfigurace Nuggetu hračkou. Výklopná střecha je nyní vyrobena ze samoskládací látky, hadice sprchy s teplou i studenou vodou je standardně umístěna v zadní části vozu. K dispozici je integrovaný úložný prostor pro venkovní stůl a židle nebo zatemňovací rolety pro větší soukromí a mnoho dalšího. Toto je Nugget, obytný vůz flexibilnější a praktičtější než kdykoli předtím.

Transit Custom Nugget – sprcha umístěná vzadu