NOVÝ FORD TRANSIT CUSTOM NUGGET

DOBRODRUŽSTVÍ BEZ HRANIC

Vozy dostupné v limitovaném počtu. Pro více informací kontaktujte autorizovaného prodejce Ford. První vozy k dispozici od léta 2024.

V novém obytném voze Ford Transit Custom Nugget se budete cítit jako doma. Unikátní vícezónové uspořádání se vrací s všestrannou přestavbou. Představujeme Nugget, přepracovaný pro ještě větší dobrodružství.

V roce 2025 bude k dispozici také flexibilní Transit Custom Nugget Plug-in Hybrid (PHEV). Bude pohánět vaši dovolenou – ať už vás cesta zavede kamkoli.

POČET SEDADEL

5

POČET MÍST NA SPANÍ

4

OBJEM NÁDRŽE NA PITNOU VODU

33 L

STYL A POHODLÍ NA KAŽDÉM KILOMETRU

All-New Ford Transit Custom Nugget 360 video

PODÍVEJTE SE ZBLÍZKA

All-New Ford Transit Custom Nugget in forest with people camping

SNÍDANĚ S VÝHLEDEM

Vezměte si své oblíbené jídlo ven a vychutnejte si ho u nového kempingového stolku se dvěma kempingovými židlemi. Po jídle můžete nábytek snadno schovat do nových integrovaných úložných míst.

POHODLÍ DOMOVA

Vaření i mytí nádobí je v novém Fordu Nugget snadné. Do linky s integrovaným dřezem, který nově disponuje přívodem studené i teplé vody, jsme umístili dvouplotýnkový plynový vařič. To vám umožní bezstarostnou přípravu jídla na cestách i následný úklid.

All-New Ford Transit Custom Nugget camper interior with kitchen board and fruit
All-New Ford Transit Custom Nugget interior with fridge drawer and kitchen board

VÍCE MÍSTA

Nová a ještě praktičtější konfigurace. Nové uspořádání kuchyně v Transitu Custom Nugget nabízí o 20 % více místa na pracovní desce, praktickou 33l šuplíkovou lednici a nechybí tiché dovírání šuplíků a vysouvací rukojeti pro snadný přístup.

VÝKONNÝ TEPLOVODNÍ KOTEL

Postavte se živlům. Integrovaný teplovodný kotel zásobuje sprchu v zadní části vozu teplou vodou. A stan na zadní výklopné dveře, dostupný jako příslušenství, poskytuje soukromí v rušnějších oblastech.

All-New Ford Transit Custom Nugget camper rear shower being used

Pro více informací klikněte na odkaz níže