ford-transit-eu-3_V362_M_R_41698-21x9-2160x925-bb-np

VZHŮRU DO PRÁCE

FORD TRANSIT CUSTOM KOMBI

Transit Custom Trend L1 H1

FORD TRANSIT CUSTOM KOMBI

Pokud převážíte skupinu spolupracovníků, školní sportovní tým na jejich důležitý zápas nebo nadšené cestovatele na jejich brzký let, Transit Custom Kombi vás v žádném z případů nezklame. Nabízí spoustu místa pro cestující a jejich zavazadla či náklad.

Transit Custom Kombi je nabízen s krátkým (L1) nebo dlouhým (L2) rozvorem. Nabízí variabilitu až pro 9 cestujících. Zavezte ráno své spolupracovníky na pracoviště, potom sklopte nebo demontujte sedadla a získejte prostor k uložení nářadí, nákladu a dalšího vybavení.

PROHLÉDNĚTE SI, ČÍM VYNIKÁ

KLÍČOVÉ PRVKY VÝBAVY

Zadní sedadla vozu Transit Custom Kombi

SEDADLA NAVRŽENÁ S OHLEDEM NA CESTOVNÍ KOMFORT

Konstrukce předních sedadel s upravenou geometrií, silnější tkaninou a trvanlivějšími potahy zajišťuje lepší vedení těla, vyšší komfort a příjemnější cestování. Pokud jde o konfigurace sedadel, modely Transit Custom Kombi mají ve druhé a třetí řadě sedadla 2+1 a Transit Custom Kombi Van má druhou řadu rovněž v uspořádání 2+1.

Motor EcoBlue vozu Transit Custom Kombi

MOTOR FORD 2.0 ECOBLUE

Motory z řady Ford 2.0 EcoBlue mají vyšší výkon i točivý moment a splňují přísné emisní normy Euro 6.2. Jedná se o konstrukčně vyspělé pohonné jednotky, které těží z řady pokročilých technických řešení zaměřených na snížení spotřeby.

Více informací získáte na těchto odkazech