Klikněte zde pro komunikaci s naším virtuálním asistentem a pro další informace.

FORD TRANSIT CUSTOM ZVÝHODNĚNÉ NABÍDKY

 • Nový Ford Transit Custom - zvýhodněná nabídka

  NOVÝ FORD
  TRANSIT CUSTOM

  Již za 772 600 Kč bez DPH*

  a s Ford Credit úvěrem 1,99 %**.

  Ford Transit Custom

  Pořiďte si Transit Custom nové generace s nákladovým prostorem o objemu 5,8 m3 a motorem 2.0 EcoBlue o výkonu 110 k se zvýhodněním 115 400 Kč bez DPH. Součástí bohaté standardní výbavy je mimo jiné systém SYNC 4 s 13“ dotykovým displejem, zadní parkovací kamera, přední i zadní parkovací senzory a automatická klimatizace. V rámci zaváděcí nabídky obdržíte v ceně vozu navíc LED světlomety.

  A vždy s prodlouženou zárukou Ford Protect 4 roky / 200 000 km včetně zajištění mobility až na 5 dní.

  Pro práci v náročnějších podmínkách je pro Transit Custom k dispozici nově také pohon všech kol AWD. Vyžádejte si nezávaznou cenovou nabídku.

  *Zvýhodněná nabídka pro podnikatele platí u participujících autorizovaných partnerů Ford do 31. 3. 2023 nebo do odvolání pro verzi Transit Custom Van Trend 280 L1 2.0 EcoBlue 81 kW / 110 k s 6st. manuální převodovkou a předním pohonem. Na bližší podmínky se informujte u svého prodejce vozů Ford.

  **Ford Credit úvěr 1,99 %, nabídka je platná pro právnické osoby a podnikatele do 31. 3. 2023. Akontace od 50 %, délka financování 24 měsíců. Tato nabídka je pouze indikativní, není návrhem na uzavření smlouvy a nelze z ní proto dovozovat povinnost společnosti uskutečnit jakékoli transakce. Případné uzavření smlouvy nebo uskutečnění transakce je vázáno na získání potřebných interních schválení v rámci společnosti a na podepsání příslušné smluvní dokumentace.

  Ilustrativní vyobrazení verze Ford Transit Custom Van Trend.

  Hodnoty spotřeb paliva a emisí CO2 v kombinovaném režimu naleznete v aktuálních cenících.

Více informací získáte na těchto odkazech

Top