FORD TRANSIT CUSTOM VAN TREND

Již za 649 700 Kč bez DPH*

a Ford Credit úvěrem 0,99 %**.

Ford Transit Custom

Transit Custom Van je spolehlivá, robustní a vyspělá dodávka s inteligentními prvky výbavy. S tempomatem, předními i zadními parkovacími senzory či vestavěným modemem umožňujícím vzdálené ovládání vozu ve standardní výbavě budou vaše jízdy za prací příjemnější a bezpečnější.

Získejte Transit Custom Van již za 649 700 Kč bez DPH.

Nejprodávanější verze s motorem 2.0 EcoBlue a objemným nákladovým prostorem 6 m3.

A vždy s prodlouženou zárukou Ford Protect 4 roky / 200 000 km.

*Mimořádná nabídka platí u participujících autorizovaných partnerů Ford do 30. 6. 2022 nebo do odvolání a je omezena počtem odebraných vozidel. Cena pro verzi Transit Custom Van 280 L1 2.0 EcoBlue 105 k. Mimořádná nabídka je určena pro konečné zákazníky. Konečným zákazníkem se rozumí fyzická nebo právnická osoba uvedená v kupní smlouvě na předmětné vozidlo. Na bližší podmínky se informujte u svého prodejce vozů Ford.

**Ford Credit úvěr 0,99 % (p.a.), nabídka je platná pro právnické osoby a podnikatele do 31. 5. 2022. Akontace od 50%, délka financování 24 měsíců. Tato nabídka je pouze indikativní, není návrhem na uzavření smlouvy a nelze z ní proto dovozovat povinnost společnosti uskutečnit jakékoli transakce. Případné uzavření smlouvy nebo uskutečnění transakce je vázáno na získání potřebných interních schválení v rámci společnosti a na podepsání příslušné smluvní dokumentace.

Hodnoty spotřeb paliva a emisí CO2 v kombinovaném režimu naleznete v aktuálních cenících a katalozích.