Konfigurátor Testovací jízda Prodejci a servis Objednat servis Ask Ford
Home > Užitkové vozy > TRANSIT CUSTOM > Trail

NOVÝ FORD TRANSIT CUSTOM TRAIL

Ford Transit Custom Trail se vyznačuje robustním designem a vylepšenými vlastnostmi. Je navržený tak, aby udržel váš podnik v chodu. 

Mechanický samosvorný diferenciál mLSD (pouze pro vozy s manuální převodovkou) zlepšuje ovladatelnost  modelu Transit Custom Trail při jízdě v nerovném terénu, jelikož přenáší sílu na kola s největší trakcí.

Exteriér vozu Transit Custom Trail, včetně jedinečné černé mřížky chladiče s výrazným nápisem FORD, zajišťuje vynikající vzhled bez ohledu na to, kde se právě nacházíte. Stylovost doplňují 16" desetipaprsková kola z lehkých slitin.

TRANSIT CUSTOM Trail
Klíčové prvky standardní výbavy

Když vás práce zavede za hranice všednosti, budete potřebovat dodávku, na kterou se můžete spolehnout. Díky mechanickému samosvornému diferenciálu mLSD (pouze s manuální převodovkou) vám Transit Custom Trail pomůže dostat se i do těch nejodlehlejších míst. Výrazný nový design se střešními ližinami a prodlouženými bočními schůdky (obojí výbava na přání) zajistí, že z davu opravdu vyniknete.

Ford Transit Custom Trail side view

Mild-hybridní motor Ford EcoBlue

Transit Custom Trail nabízíme jako mild-hybrid s naftovým motorem EcoBlue. Tato hybridní technologie pomáhá snižovat spotřebu paliva i emise. Akumulátorem napájený kombinovaný startér-generátor dle potřeby pomáhá spalovacímu motoru. Kinetická energie a rekuperační brzdění dobíjí 48V hybridní akumulátor během jízdy. Nutnost nabíjet akumulátor ze zásuvky nebo nabíječky odpadá.

Mechanický samosvorný diferenciál

Transit Custom Trail je navržen tak, abyste co nejjednodušeji zvládali i náročný terén. Mechanický samosvorný diferenciál, který je k dispozici u vozidel s manuální převodovkou, snižuje nežádoucí protáčení kol, zejména na nekvalitním nebo nerovném povrchu a to tak, že přesune sílu na kola s největší trakcí. Udrží vás v pohybu a zlepší stabilitu dodávky, když to budete nejvíc potřebovat. 

 Ford Transit Custom Trail engine close up

Vznětový motor Ford EcoBlue

Nový Transit Custom Trail je poháněn výkonným a precizně vyladěným vznětovým motorem 2.0 EcoBlue o výkonu 170 k (125 kW). Motor splňuje přísnou emisní normu Euro 6.2.

Výbavy a technické specifikace

Objevte detailnější informace o voze nebo si stáhněte brožuru.

White Ford Transit Custom with black sport stripes
 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %> <% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  Trasa

  Nabízené služby

Top