Home > Užitkové vozy > TRANSIT CUSTOM > Výbava > Pohodlí a praktičnost

Moderní vzhled a maximální komfort 

V robustně zhotovené kabině se odolnost pojí s praktičností. Promyšlený design se vyznačuje množstvím odkládacích prostor. Když si k tomu přidáte paletu chytrých technologií, jako třeba systém Ford SYNC 3, můžete kabinu používat jako pohodlnou kancelář na kolech.

Funkce představené na této stránce nemusí být k dispozici u všech nabízených variant. Pokud jsou k dispozici, může se jednat o příplatkovou výbavu na přání. Aktuální specifikaci naleznete v katalogu, který si můžete stáhnout.

Váš klíč k propojenějšímu světu

Transit Custom je nyní k dispozici s modemem FordPass Connect*. Systém nabízí řadu jedinečných výhod včetně bezdrátové sítě 4G** pro až deset zařízení a informací o dopravní situaci v reálném čase*, které dodává přímo do palubní navigace. V kombinaci s aplikací FordPass ve svém telefonu budete moci zkontrolovat, zda jste nezapomněli zamknout, a také zamykat a odemykat na dálku. Také si můžete nechat ukázat polohu své dodávky na mapě – takže už vám nebude dělat starosti, že zapomenete, kde jste v cizím městě zaparkovali.

Ford SYNC interior display with FordPass Connect
Ford SYNC interior display

SYNC 3. Pohodlné ovládání s rukama stále na volantu

Ford SYNC 3 je moderní komunikační a zábavní systém, který slouží mimo jiné k ovládání telefonu, hudebního přehrávače nebo navigace. K ovládání můžete použít hlasové pokyny nebo 8" barevnou dotykovou obrazovku, která podporuje gesta zažitá z chytrých telefonů. Sledování dopravních informací v reálném čase vám pomůže vyhnout se dopravním zácpám. Když řeknete „mám hlad“, systém zobrazí seznam restaurací v okolí. 

Sedadla navržená s ohledem na cestovní komfort

Konstrukce předních sedadel s upravenou geometrií, silnější tkaninou a trvanlivějšími potahy zajišťuje lepší vedení těla, vyšší komfort a příjemnější cestování. Pokud jde o konfigurace sedadel, modely Transit Custom Kombi mají ve druhé a třetí řadě sedadla 2+1 a Transit Custom Kombi Van má druhou řadu rovněž v uspořádání 2+1.

New Blue Ford Transit Custom rear seating
New Transit interior seating

Vaše kancelář na kolech

Flexibilní přední dvousedadlo pro spolujezdce obsahuje speciální přihrádku, do které se dá schovat například přenosný počítač. Ve verzích Trend, Limited a Sport je součástí sedadla také sklopný stolek, uložený na horní části středového opěradla. Stolek má využitelnou plochu 345x240 mm. Vejde se na něj tedy přenosný počítač nebo složka s dokumenty. Stolek dále obsahuje dva držáky nápojů, drážku na pero a elastický popruh.

Užitečné odkládací prostory po celém interiéru

Transit Custom nabízí množství praktických odkládacích prostor. Dobře dostupná přihrádka se například nachází přímo v palubní desce. Krytá uzamykatelná schránka před spolujezdcem je dost velká i na pořadač s dokumenty formátu A4 a v závislosti na zvoleném stupni výbavy může být i osvětlená. Nechybí šikovná schránka na cenné předměty pod sedadlem. A mezi předními sedadly se nachází sklopný držák nápojů (pouze u vozů s manuální převodovkou). Velké kapsy ve dveřích pak pojmou složku formátu A4 a dvoulitrovovou láhev s pitím.

New Ford Transit Custom interior with cup holder
New Transit Custom climate control

Nastavit teplotu v kabině je snadné

Transit Custom dostal upravené ovládání topení a klimatizace, umístěné v dosahu řidiče i spolujezdce. Otočný ovladač teploty vpravo má i mezní polohy pro co nejrychlejší ochlazení nebo naopak vyhřátí interiéru, zatímco ovladač vlevo reguluje otáčky ventilátoru (pokud není pravý ovladač nastaven do jedné z krajních poloh). Tlačítka mezi oběma ovladači pak v závislosti na výbavě konkrétního vozu ovládají distribuci vzduchu (na čelní okno a k hlavám, do prostoru pro nohy), vyhřívání sedadel, vyhřívání čelního skla, vyhřívání zadního okna, vyhřívání zrcátek a klimatizaci.

Vyhřívané čelní sklo jako pomoc při námraze

Tato inteligentní funkce umožňuje rychlý odjezd v mrazivých ránech. Jednoduše stisknete tlačítko a supertenká topná tělíska rozpustí námrazu nebo zamlžení na čelním okně. Současně pomohou zbavit námrazy stěrače. 

New Ford Transit Custom with quickclear
Top