Home > Užitkové vozy > TRANSIT CONNECT > Výbava > Pohodlí a praktičnost

Vaše pojízdná kancelář

Pohodlí jako v osobním automobilu, odolné sedačky a pozice řidiče zajišťující dobrý přehled – díky tomu všemu je Transit Connect komfortním a uvolňujícím místem. S novým systémem FordPass Connect můžete nyní využívat kvalitní 4G Wi-Fi a získávat aktuální informace o dopravní situaci, na dálku vůz zamykat a odemykat apod. Jedná se o novou úroveň konektivity, jaká byla dosud myslitelná pouze doma nebo v kanceláři.

Ford SYNC 3

SYNC 3. Pro nerušený handsfree zážitek

Pokročilý systém Ford SYNC 3 umožňuje připojení a pohodlné ovládání telefonu, hudby či navigace. Učinit tak můžete buďto hlasově nebo prostřednictvím 6” dotykové barevné obrazovky podporující intuitivní gesta tažení a oddalování či přibližování pomocí prstů. Například vyvolat seznam místních restaurací můžete pohodlně pouhým vyslovením “Mám hlad”.

Nabíjení za jízdy

Pro kompatibilní telefonyTooltip je rovněž k dispozici bezdrátové nabíjení, takže není problém mít dané zařízení vždy připravené k použití.

Bezdrátové dobíjení telefonu
FordPass Connect

Váš klíč k propojenějšímu světu

Poprvé v historii je Transit Connect k dispozici s modemem FordPass ConnectTooltip. Tento systém usnadní a zpříjemní každou cestu. Podporuje celou řadu funkcí včetně Wi-FiTooltip až pro deset zařízení, takže cestující mohou využívat svých streamingových služeb, aby jim dlouhá cesta lépe utekla. Kromě toho, s aktualizacemi o dopravní situaci doručovanými v reálném časeTooltip do vašeho satelitního navigačního systému. Vaše cesta bude klidnější a na čas.

Další funkce získáte, pokud si stáhnete aplikaci FordPass

FordPass ConnectTooltip bude ještě užitečnější v kombinaci s vaším mobilním telefonem a aplikací FordPassTooltip. Po připojení můžete využívat celou řadu nových funkcí včetně vyhledání vozu, pokud zapomenete, kde jste zaparkovali, či zamykání a odemykání na dálku. Díky tomu můžete lépe kontrolovat, zda je vůz uzamčen. Nebo můžete dokonce někomu umožnit přístup do vozu, i když momentálně nejste poblíž. Navíc, pokud máte i automatickou převodovku, můžete dokonce na dálku nastartovat a předem si vůz vyhřát a rozmrazit dřív, než nastoupíte. Také si můžete naprogramovat navigaci z domova a odeslat cíl cesty přímo ze svého telefonu do vozidla. Navíc, pokud máte automatickou převodovku, můžete svůj vůz nechat odmrazit a odmlžit z pohodlí domova tak, abyste v potřebnou chvíli mohli rovnou vyjet. Z domu můžete také ovládat svoji satelitní navigaci, do které stačí pouze zaslat požadovanou destinaci přes váš telefon. 

Aplikace FordPass
MyFord Dock

Bezpečné místo pro veškerou vaši elektroniku

Integrovaný držák na elektronická zařízení slouží k uložení přenosné navigace, chytrého telefonu či MP3 přehrávače. Jeho součástí je i vstup USB.

Nastartujete stiskem tlačítka

Transit Connect automaticky rozpozná přítomnost klíče, i když ho máte v kapse nebo kabelce. Pak už stačí jen stisknout startovací tlačítko Ford Power a motor naskočí.

Startovací tlačítko
Středová konzola

Dost místa na všechno

Důmyslně navržená středová konzola je vybavena 12V zásuvkou, portem USB pro nabíjení, dvěma držáky na hrnek a úložnou schránkou pro složky do formátu A4.

Quickclear rychle očistí čelní sklo

Tato inteligentní funkce umožňuje rychlý odjezd v mrazivých ránech. Jednoduše stisknete tlačítko a supertenká topná tělíska rozpustí námrazu nebo zamlžení na čelním okně. Současně pomohou zbavit námrazy stěrače.

Quickclear
MyKey detail

Bezstarostné sdílení vozu díky MyKey

MyKey umožňuje omezit nejvyšší dosažitelnou rychlost, nastavit upozornění na nezapnuté pásy a dokonce i regulovat hlasitost audiosystému. Díky této technologii můžete půjčit svůj Ford kamarádům nebo členům rodiny a zároveň naprogramovat do klíče omezení, jak budou auto používat. Neomezený klíč „správce“ si můžete ponechat pro sebe. Pokud chcete, může jich být i více.

Ještě více pohodlí díky nastavitelným a vyhřívaným sedadlům

Dopřejte si maximální pohodlí bez ohledu na to, jaké je venku počasí. Na přání dodávaná vyhřívaná přední sedadla vás spolehlivě zahřejí i v zimě.

Ford Transit Connect detail of front heated seats
Electronic Automatic Temperature Control detail

Nastavte ideální teplotu pro sebe i svého spolujezdce

Dvouzónová elektronická automatická klimatizace DEATC umožňuje nastavit rozdílnou teplotu pro zónu řidiče a spolujezdce. Systém je potom automaticky udržuje.

Top