Home > Užitkové vozy > TRANSIT CONNECT > Výbava > Užitná hodnota

Získejte ze své dodávky víc

Přepracovaný interiér Transitu Connect nabízí více ložného prostoru. Můžete přepravovat předměty o délce až 3,4 m nebo dvě euro palety. Nakládku a vykládku zboží usnadňují i boční posuvné dveře. A s úložnými prostory důmyslně rozmístěnými v kabině nebudete mít nikdy nedostatek místa.

Přepážka s průvlakem

Praktický průvlak na dlouhé předměty

Díky důmyslnému průvlaku v přepážce můžete v dodávce s krátkým rozvozem (L1) přepravovat předměty o délce až 3 m. Modely s dlouhým rozvorem (L2) umožňují přepravu předmětů až do délky 3,4 m. (Přepážka s průvlakem je k dispozici pouze s dvojsedadlem spolujezdce)

Boční dveře jsou robustní, ale otevírají se zlehka

Při tak velkém nákladovém prostoru jsou boční dveře životně důležité. A protože se používají často, jejich mechanismus je vyrobený tak, aby se s dveřmi snadno manipulovalo a aby dlouho vydržely. Nejnovější verze zlepšuje přístupnost přes boční dveře a je kompatibilní s mnoha komerčně dostupnými systémy pro uspořádání prostoru dodávky.

New Transit Connect with person loading through side door
New Transit Connect showing interior wth tie down points

Praktičtější ukotvení nákladu

Úchyty pro ukotvení nákladu se často nacházejí na podlaze. Při zajišťování nákladu k nim však není vždy snadný přístup. Transit Connect má proto úchyty těsně nad podlahou na stěnách nákladového prostoru. Snadněji se k nim dostanete, nepřekážejí na podlaze a nezůstávají v nich nečistoty.

 

Dlouhá záruka na prorezavění pro větší pocit jistoty

Kvalitu zpracování potvrzuje i fakt, že Transit Connect má standardně dvanáctiletou záruku na prorezavění karoserie.

New Transit Connect showing servicemen inspecting car
Top