Home > Připravujeme > NOVÝ FORD EXPLORER PHEV

PŘIPRAVUJEME NOVÝ FORD EXPLORER PLUG-IN HYBRID

Nový Ford Explorer je precizně zkonstruovaný pro maximální požitek z jízdy v SUV. Oslnivý, odvážný design. Robustní terénní schopnosti. Pokročilé asistenční technologie. A sofistikované plug-in hybridní hnací ústrojí, které poskytuje bezproblémovou kombinaci dynamiky a hospodárnosti.

TVŮRCE VLASTNÍ TŘÍDY

Nový Ford Explorer byl účelně vyvinut s ohledem na maximální všestrannost, pohodlí a hospodárnost. Pozornost byla věnována každému detailu. Výsledkem je luxusní atmosféra, ať už vyrážíte do města nebo zdoláváte náročnější terén. Pokročilá hybridní elektrická technologie vám pomůže dobývat svět hospodárněji než kdy jindy.

tmavě šedý Ford Explorer PHEV
červený Ford Explorer PHEV za jízdy

Vyspělá hybridní technologie

Nový Ford Explorer je největší, nejrafinovanější a nejschopnější SUV, jaké Ford kdy v Evropě nabízel. Je to také naše první SUV, které nabízíme jako plug-in hybrid. Pokročilé hybridní plug-in hnací ústrojí funguje spolu s přeplňovaným šestiválcem 3.0 EcoBoost. Soustava dosahuje kombinovaného výkonu 331 kW (450 k) při vynikající hospodárnosti. Motor doplňuje inteligentní 10stupňová automatická převodovka, která zajišťuje skvělou jízdní dynamiku, ať už stoupáte do hor, brodíte se přes řeku, nebo uháníte po dálnici.

Nekompromisní hospodárnost

Vyspělé hybridní plug-in hnací ústrojí zvyšuje hospodárnost, ale zároveň zachovává veškeré schopnosti, které od SUV značky Ford požadujete. Inteligentní pohon všech kol rozděluje hnací sílu na kola s největší trakcí, čímž zlepšuje přilnavost na každém povrchu. V kombinaci s novým systémem Terrain Management vám umožní přizpůsobit výkon Exploreru konkrétním podmínkám a terénu. Při jízdě ve městě vám pomáhají inteligentní systémy jako Stop-Start nebo aktivní maska chladiče v součinnosti s hybridním hnacím ústrojím. Výsledkem jsou nižší emise a méně návštěv čerpacích stanic.

Displej palubního počítače Fordu Explorer PHEV
Zadní pohled na červený Ford Explorer PHEV a jeho zavazadlový prostor

Tolik prostoru, kolik jen budete potřebovat

Nový Ford Explorer nabízí dostatek místa, luxusu a pohodlí až pro sedm cestujících. Pečlivě navržený interiér a nejmodernější technologie zajišťují maximální požitek z jízdy, ať už sedíte na kterémkoliv místě. I při plném obsazení zbývá za třetí řadou stále dostatek prostoru pro dvě sady golfových holí. Pokud sklopíte sedadla, získáte až 2274 litrů úložného prostoru, takže můžete snadno naložit vše, co potřebujete na víkend nebo delší dobrodružství. S nejnovější verzí SYNC 3, vestavěným modemem FordPass Connect a audiosystémem B&O se budete těšit nejen na cíl, ale i na samotnou cestu.

 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %> <% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  Trasa

  Nabízené služby

Top