Konfigurátor Testovací jízda Prodejci a servis Objednat servis Ask Ford
Home > Připravujeme > Nový Ford Edge

NOVÝ FORD EDGE

PŘEDPRODEJ OD LÉTA 2018

Ford Edge red front grille with pedestrian near by

Ještě atraktivnější exteriér

Sportovní. Sebejistý. Atraktivní. Exteriér nového Fordu Edge vás zaujme na první pohled. Inteligentní a moderní design mu uděluje štíhlejší, svalnatější a ostřejší tvary. Detaily jako nižší a širší přední mřížka chladiče nebo nový tvar zadních světlometů lépe vyjadřují dynamický potenciál a sportovnost tohoto vozu. Nové přední světlomety, mlhová světla i nárazníky mu dodávají nepřehlédnutelnou, dominantní tvář a sebejistý výraz. Dalším výrazným prvkem je nový design LED pásků denního svícení. Celkový dojem z vozu umocňují 20“ kola z lehkých slitin.

Každá vaše cesta bude ještě příjemnější

Bez ohledu na váš hudební vkus si každá skladba zaslouží znít přesně tak, jak to její interpret zamýšlel. A přesně tak je tomu v novém Ford Edge a to díky sytému B&O PLAY. Tento prémiový audiosystém o výkonu 1000 W je tvořen 12 reproduktory vč. subwooferu. Vyznačuje se plným a silným zvukem. Akustičtí specialisté B&O PLAY navrhli, vyvinuli a naladili audiosystém speciálně pro nový Edge. Díky funkci aktivního snižování hlučnosti navíc bude každá vaše cesta klidná a tichá, bez jakýchkoliv nežádoucích ruchů.

Ford Edge B&O PLAY music concert with lights
Ford Edge front interior man driving at steering wheel

Po všech stránkách chytřejší

V novém Fordu Edge se setkáte s pestrou paletou inteligentních technologií a systémů. Jedním z těchto systémů je Ford SYNC 3 s multifunkční dotykovým displejem a hlasovým ovládáním v českém jazyce. Můžete s ním pohodlně propojit svůj chytrý telefon a nemusíte se bát, že by mu snad došla baterie. Díky bezdrátovému dobíjení nebudete mít s tímto nikdy problém. Adaptivní tempomat s funkcí Stop&Go automaticky reguluje rychlost jízdy podle vozidla vpředu.

Pokud se provoz zcela zastaví, motor vozu se vypne a znovu se nastartuje, jakmile je silnice volná. Systém umí také rozpoznávat dopravní značky a měnit rychlost jízdy podle nich. Asistent vedení v pruhu vám pomůže udržovat vůz uprostřed jízdního pruhu. Nový Ford Edge je nyní k dostání s motorem 2.0 EcoBlue o výkonu 140 kW (190 k) a 175 kW (238 k). Obě verze jsou dostupné s pohonem všech kol AWD a zajišťují plynulou a dynamickou jízdu v kombinaci s příznivou spotřebou paliva a nízkými emisemi CO2.

Obrázky a informace na těchto stránkách nemusí odpovídat nejnovějším specifikacím pro český trh. Mohou obsahovat prvky dostupné jen za příplatek, případně i prvky nedostupné v České republice.

 

<%-DealerName%>

<% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  Trasa

  Nabízené služby

Top