Home > Připravujeme > NOVÝ FORD KUGA

ZCELA NOVÝ FORD KUGA

OBJEDNÁVKY JIŽ KONCEM ROKU 2019

Zcela nový Ford Kuga byl speciálně vytvořen tak, aby kombinoval elegantní styl s houževnatostí. To vše s úsporným plug-in hybridním pohonem. Rafinovaný moderní design zvenku. Přizpůsobivý, všestranný prostor uvnitř. To nejlepší ze všeho v jednom balení

Zcela nový Ford Kuga při jízdě přes most

Prostě si jen užívat jízdu

Inteligentní adaptivní tempomat udržuje zvolenou cestovní rychlost. Pokud ale jeho radarové senzory zaznamenají vpředu jiné vozidlo, vůz zpomalí, aby zachoval bezpečný odstup. Jakmile se silnice uvolní, systém opět automaticky zrychlí na nastavenou rychlost. Připočtěte k tomu systém vedení v jízdním pruhu, který pomáhá předcházet neúmyslnému přejetí dělicí čáry, a dlouhé cesty budou ještě příjemnější.

Nejlepší z obou světů

Ať už je cíl jakýkoliv, zcela nový Ford Kuga plug-in hybrid využívá dva zdroje energie, aby vás tam dopravil hospodárněji než dřív. Pokročilé elektrické hnací ústrojí umožňuje absolvovat kratší jízdy s nulovými emisemi. Nabíjet můžete všude, kde je přístup k elektrické síti. Na delších cestách vám benzínový motor 2.5 Duratec umožní dojet tak daleko, jak budete potřebovat, a současně bude dobíjet baterii. Tento plug-in hybrid rozhodně není kompromisním řešením, ale naopak přináší to nejlepší z obou světů.

Zcela nový Kuga PHEV při dobíjení doma
A hand with mobile phone with FordPass App

Začněte využívat výhody konektivity

Zcela nový Ford Kuga je nyní k dispozici s vestavěným modemem FordPass ConnectFordPass Connect a přináší celou řadu nových funkcí, které dají vaším cestám novým rozměr. Získejte bezdrátové připojení Wi-Fi Hotspot (4G LTE)Wi-Fi Hotspot až pro deset zařízení, odesílejte destinace přímo z telefonu do navigace vozu a během cesty získávejte aktuální informace o dopravní situaciLive Traffic. Pokročilé funkce dálkového ovládání pomocí aplikace v mobilním telefonu umožňují ovládat a monitorovat zcela nový Ford Kuga z libovolného místa. Použijte svůj telefon k vyhledání svého vozu, zamknutí a odemknutí dveří a dokonce i spuštění motoru na dálku k vyhřátí vozu v chladných dnech.

Nastavitelná sedadla se přizpůsobí vašim potřebám

Zcela nový Ford Kuga byl navržen tak, aby byl připraven na cokoliv. Nový moderní design interiéru poskytne maximální svobodu a přizpůsobí se každé jízdě. Potřebujete více prostoru pro náklad na velký výlet nebo preferujete pohodlí s větším místem pro nohy vzadu? Flexibilní zadní sedadlo lze posunout dopředu nebo dozadu podle aktuální potřeby, takže nebudete mít problém zabalit vše, co potřebujete.

All New Ford Kuga back seats with woman adjusting them
 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %> <% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  Trasa

  Nabízené služby

Top