NOVÝ FORD BRONCO

LEGENDÁRNÍ AMERICKÝ OFF-ROAD PŘICHÁZÍ DO EVROPY

Robustní off-road značky Ford, který obstál v extrémních testech odolnosti Built WildTM, přináší vzrušující jízdu v terénu. Při jeho navrhování jsme kladli největší důraz na terénní schopnosti a inovativní design. Ford Bronco je vždy připraven na dobrodružství. Outdoorovým nadšencům nabízí nejnovější generaci technologií. 

KLÍČOVÉ PRVKY VÝBAVY

Ford Bronco parked on a beach

SVOBODOMYSLNÁ POVAHA

Pokročilý systém Terrain Management s jízdními režimy G.O.A.T (Go Over Any Terrain = jízda jakýmkoliv terénem) umožňuje vozu snadno zvládnout i ten nejnáročnější terén. Díky All-Terrain (AT) pneumatikám a sportovnímu terénnímu odpružení si Ford Bronco suverénně poradí s jakoukoliv překážkou.  

Ford Bronco driving on city road

DRSNÁ UHLAZENOST

Karoserie vám dodá stejnou svobodu, jakou budete zažívat za volantem. Své Bronco můžete upravit podle toho, na jaké dobrodružství se vydáte. Střecha i dveře jsou snadno odnímatelnéDoor removal a nabízíme také praktické příslušenství, např. střešní nosič, abyste se mohli na expedici do neznáma pořádně vybavit. 

Ford Bronco interior dashboard view

PRO OBJEVITELE Z 21. STOLETÍ

I když se vydáte mimo civilizaci, stále s ní můžete zůstat v kontaktu. Ford Bronco je vybaven inteligentním systémem SYNC4Ford SYNC 4, který se ovládá prostřednictvím 12” dotykové obrazovky. O kvalitní zvuk na cestách i mimo ně se pak postará prémiový audiosystém B&O s 10 reproduktory.  

Ford Bronco exterior at night in desert

NOVÝ FORD BRONCO

Chci být informován

Pro více informací klikněte na odkaz níže