Home > Připravujeme > Nový Ford Focus ST

PRVNÍ VOZY V ČESKÉ

REPUBLICE V LÉTĚ 2019.

Ceník ke stažení

Stvořený pro výkon

K dispozici s novým, ještě výkonnějším motorem, sportovním podvozkem ST a inteligentnějšími technologiemi. Zcela nový Focus ST s sebou přiváží mimořádnou dynamiku a intenzivní zážitek z jízdy, který již brzy budete moct zažít na vlastní kůži.

Zcela nový Ford Focus ST v modré barvě, čelní pohled na stojící vůz

Ryzí radost z jízdy

Tohle je Focus, jak ho ještě neznáte. Zcela nový Focus ST je nyní ještě výkonnější, pohotovější a řidičsky podmanivější než kdy dříve. Zážehový motor 2.3 EcoBoost nabízí výkon 280 k a působivý točivý moment 420 Nm. Díky tomu vůz akceleruje z nuly na 100 km/h za pouhých 6,0 s. Nový, precizně naladěný podvozek vám zprostředkuje perfektní kontakt s vozovkou a umožní naplno využít strhující jízdní vlastnosti tohoto mimořádného vozu.

Rychlejší a chytřejší

Není to jen dosud nejvýkonnější a nejagilnější Focus ST, je také nejchytřejší. Jakmile usednete za volant do sportovního sedadla RECARO, ocitnete se obklopeni nejmodernějšími technologiemi, které vám zpříjemní každou cestu. K dispozici je systém SYNC 3, díky kterému můžete být i v autě ve spojení se světem díky bezproblémové integraci vašeho chytrého telefonu. O zábavu na cestách se postará prémiový audiosystém B&O s výkonem 675 wattů a 10 reproduktory. Každá skladba z něj bude znít přesně tak, jak interpret zamýšlel.

Zcela nový Ford Focus ST, pohled do interiéru
Zcela nový Ford Focus ST v modré barvě, pohled zezadu

Maximální kontrola nad vozem

Vůbec poprvé je zcela nový Focus ST vybaven elektronickým samosvorným diferenciálem. Tento systém je navržen tak, aby přenesl výkon motoru na kolo s největší trakcí. Jakmile jedno kolo začne prokluzovat, výkon je automaticky přenesen na druhé kolo k zajištění nejlepší stability. Systém průběžně sleduje rychlost jízdy, zatáčení a stav vozovky. Podle toho automaticky rozděluje hnací sílu tak, jak je právě zapotřebí. Výsledek: maximální přilnavost na kluzkém nebo nerovném povrchu a lepší dynamika a hbitost vozidla.

 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %> <% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  Trasa

  Nabízené služby

Top