Home > Připravujeme > Nový Ford Transit

NOVÝ FORD TRANSIT JIŽ V ROCE 2019

Důmyslnější a ještě praktičtější technologie, rozšířená konektivita. Výkonnější a hospodárnější motory. Atraktivní nový design. A co je nejdůležitější - vyšší užitné hodnoty v přepravě nákladu. To je nový Ford Transit.

Svaly i rozum

Ikonický design nejnovějšího Fordu Transit dostal nový svěží exteriér. Důmyslně zpracované prvky uvnitř kabiny a nová přístrojová deska vám zase přinášejí nové pokročilé technologie na dosah ruky.

Nový Transit Van v barvě Modrá Metallic za jízdy

Pokročilé technologie nových motorů

V nabídce jsou pokročilé vznětové dvoulitrové motory Ford EcoBlue nové generace, díky kterým má nový Transit lepší výkon a jeho provoz je ještě hospodárnější. Vybrat si můžete ze čtyř pohonných jednotek o výkonu až 185 k a s točivým momentem až 415 Nm. Určitě tak najdete vůz, který bude vyhovovat vašim specifickým potřebám. Všechny motory rovněž splňují přísné emisní normy Euro 6.2. Nový Transit dokonce nabízíme ve verzi mild Hybrid Electric Vehicle (mHEV) pro ještě ekonomičtější provoz s ještě nižšími emisemi CO2.

Pomůže vám pracovat chytřeji

Nový Ford Transit je doslova nabitý pokročilými technologiemi. To vše bylo navrženo pro to, abyste mohli pracovat lépe a efektivněji. Patří sem systém hlídání mrtvých úhlů a systém upozornění na provoz v kolmém směru. Oba tyto systémy vás upozorní na další účastníky silničního provozu při změně jízdního pruhu nebo couvání z kolmého parkovacího místa. Aktivní parkovací asistent vám usnadní parkování. A díky novému inteligentnímu tempomatu budou dlouhé cesty méně únavné a hospodárnější. Je zde dokonce i nová vysoko umístěná zadní kamera s přísvitem a přední širokoúhlá kamera, takže máte vždy přehled o tom, co se děje okolo vašeho vozu. Tato vylepšení nejen sníží stres řidiče, ale také výdaje spojené s opravou škod vzniklých při parkování v těsných prostorách.

Nový Transit Van v barvě Modrá Metallic a jeho asistenční technologie
Nový Transit Van a způsoby spojení s okolním světem

Váš klíč k propojenějšímu světu

Poprvé v historii je nový Transit vybaven modemem FordPass Connect.* Systém nabízí řadu jedinečných výhod včetně bezdrátové sítě 4G** pro až deset zařízení a informací o dopravní situaci v reálném čase***, které vám dodává přímo do navigačního systému vozu. V kombinaci s aplikací FordPass ve vašem telefonu budete schopni kontrolovat, zda jste nezapomněli zamknout, a také zamykat a odemykat na dálku. Také si můžete nechat ukázat polohu své dodávky na mapě – takže už vám nebude dělat starosti, že zapomenete, kde jste v cizím městě zaparkovali.

Nový Ford Transit podvozek

Nový Ford Transit podvozek nabízí jedinečnou flexibilitu vozu Transit. Výchozí vozidlo dle vašeho výběru může být dále upraveno a používáno jako valník, sklápěč, chladicí vůz apod. Jde zatím o nejodolnější, nejspolehlivější a nejrobustnější podvozek Transit, ať jsou vaše požadavky jakékoliv.

Nový Transit podvozek
Nový Transit Minibus v barvě Stříbrná Diffused

Nový Ford Transit Bus M2

Nový Ford Transit Bus M2 má dost místa pro 18 lidí, kteří v něm mohou cestovat pohodlně a stylově. Vybraná sedadla jsou odnímatelná, čímž vzniká flexibilní prostor pro více nákladu.

 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %> <% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  Trasa

  Nabízené služby

Top