Konfigurátor Testovací jízda Prodejci a servis Objednat servis Ask Ford
Home > Připravujeme > Nový Ford Transit Custom PHEV

NOVÝ FORD TRANSIT CUSTOM PLUG-IN HYBRID

Díky novému Transitu Custom PHEV s vyspělým plug-in hybridním pohonem bude vaše práce ještě efektivnější, než kdykoliv dříve.

Pohled na kostru nového Transitu Custom

Budoucnost užitkových automobilů

Pokročilé elektrické hnací ústrojí lze nabíjet z rozvodné sítě a kratší trasy je možné absolvovat bez aktivace spalovacího motoru. Díky podpoře v podobě oceňovaného motoru 1.0 EcoBoost nicméně tato dodávka nabízí vynikající hospodárnost i na delších trasách. Transit Custom Plug-In Hybrid pomůže snížit znečistění ovzduší v místě provozu, přičemž se stále vyznačuje stejnou flexibilitou, všestranností a spolehlivostí jako běžný Ford Transit Custom.

Ve městě je nejúspornější

Plně nabitý ujede nový Transit Custom Plug-In Hybrid více než 48 kilometrů jen na čistě elektrický pohon. Ideální na krátké jízdy po městě, při nichž mají konvenční vozy naopak nejvyšší spotřebu paliva. Na delších trasách přijde ke slovu motor 1.0 EcoBoost, který dobíjí baterie a prodlužuje tak dojezd. S dobíjením baterií mu pomáhá i rekuperační brzdění. A po dostatečném nabití můžete opět přepnout na čistě elektrický pohon. Šetříte tak nejenom peníze ale i životní prostředí.

Exteriér nového Transitu Custom v barvě Oranžová Glow z boční strany
Nákladový prostor nového Transitu Custom v barvě Oranžová Glow

Nedotčené přepravní schopnosti

Nový Transit Custom Plug-In Hybrid sice doručuje výrazně nižší emise, nepřišel však o žádnou z vlastností, díky kterým se z Transitu Custom stal tak žádaný užitkový vůz. Na podlahu nákladového prostoru o objemu až 6 m3 lze naplocho položit stavební desky 240x120 cm nebo tři europalety. A protože vstupní otvor bočních dveří je nejširší ze všech vozů této kategorie, nový Transit Custom Plug-In Hybrid se výborně hodí k rozvážce zboží po městě. Nabídka bude opět čítat obě varianty délky rozvoru a možnost výběru dvou výšek střechy a hodnoty užitečného zatížení u všech variant výrazně přesáhnou hodnoty 1 000 kg. Transit Custom Plug-In Hybrid tedy může převážet i těžké náklady.

 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %> <% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  Trasa

  Nabízené služby

Top