Home > Připravujeme > NOVÝ FORD TRANSIT CUSTOM PHEV

NOVÝ FORD TRANSIT CUSTOM PLUG-IN HYBRID

Díky novému Transitu Custom PHEV s vyspělým plug-in hybridním pohonem bude vaše práce ještě efektivnější, než kdykoliv dříve.

Nový Ford Transit Custom PHEV
Silver New Ford Transit Custom PHEV driving on road

Pracujte chytřeji

Nový Transit Custom PHEV byl od základu postaven tak, aby poskytoval bezproblémovou kombinaci legendárních užitných vlastností Transitu, vynikajícího chování na silnici a ještě nižší spotřeby.

Celkový nájezd pouze na elektrický pohon

56

km

35

mil

Příkladná přepravní kapacita

1000

kg

6.0

m3

Výkon vozidla

92

kW

126

PS

New Silver Transit Custom PHEV parked by charging point
Pohled na kostru nového Transitu Custom

Budoucnost užitkových automobilů

Pokročilé elektrické hnací ústrojí lze nabíjet z rozvodné sítě a kratší trasy je možné absolvovat bez aktivace spalovacího motoru. Díky podpoře v podobě oceňovaného motoru 1.0 EcoBoost nicméně tato dodávka nabízí vynikající hospodárnost i na delších trasách. Transit Custom Plug-In Hybrid pomůže snížit znečistění ovzduší v místě provozu, přičemž se stále vyznačuje stejnou flexibilitou, všestranností a spolehlivostí jako běžný Ford Transit Custom.

Ve městě je nejúspornější

Plně nabitý ujede nový Transit Custom Plug-In Hybrid více než 56 kilometrů jen na čistě elektrický pohon. Ideální na krátké jízdy po městě, při nichž mají konvenční vozy naopak nejvyšší spotřebu paliva. Na delších trasách přijde ke slovu motor 1.0 EcoBoost, který dobíjí baterie a prodlužuje tak dojezd. S dobíjením baterií mu pomáhá i rekuperační brzdění. A po dostatečném nabití můžete opět přepnout na čistě elektrický pohon. Šetříte tak nejenom peníze ale i životní prostředí.

Exteriér nového Transitu Custom v barvě Oranžová Glow z boční strany
Nákladový prostor nového Transitu Custom v barvě Oranžová Glow

Nedotčené přepravní schopnosti

Nový Transit Custom Plug-In Hybrid sice doručuje výrazně nižší emise, nepřišel však o žádnou z vlastností, díky kterým se z Transitu Custom stal tak žádaný užitkový vůz. Na podlahu nákladového prostoru o objemu až 6 m3 lze naplocho položit stavební desky 240x120 cm nebo tři europalety. A protože vstupní otvor bočních dveří je nejširší ze všech vozů této kategorie, nový Transit Custom Plug-In Hybrid se výborně hodí k rozvážce zboží po městě. Nabídka bude opět čítat obě varianty délky rozvoru a možnost výběru dvou výšek střechy a hodnoty užitečného zatížení u všech variant výrazně přesáhnou hodnoty 1 000 kg. Transit Custom Plug-In Hybrid tedy může převážet i těžké náklady.

Transit Custom PHEV driving on road

Objevte Transit Custom

Zjistěte více

Který alternativní pohon je pro vás ten nejvhodnější?

O alternativních pohonech je k dispozici tolik informací. A přesto není snadné zvolit ten, který bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám. Právě proto jsme shrnuli veškeré informace, abychom vám dané rozhodování značně usnadnili.

Which vehicle is right for you logo with electric power scheme
 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %> <% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  Trasa

  Nabízené služby

Top