Home > Osobní vozy > C-MAX > Výbava > Dynamika a hospodárnost

Dynamika a hospodárnost

Ford C-MAX je poháněn technicky vyspělými a úspornými motory. Benzín, nebo nafta? Vyberte si. V nabídce motorizací s různým objemem a výkonem jistě najdete pohonnou jednotku, která dokonale splňuje vaše požadavky. Hodnoty spotřeb paliva a emisí CO2 v kombinovaném režimu naleznete v aktuálních cenících a katalozích.

Získejte ze svého motoru více

Revoluční tříválcový zážehový motor 1.0 EcoBoost o výkonu 125 k (92kW) produkuje emise CO2 pouze 131 (Compact C-MAX), respektive 136 (Grand C-MAX) g/km. Takový výkon odpovídá motorům o objemu 1.6 l, ale spotřeba paliva a emise CO2 jsou mnohem nižší. Motor 1.0 EcoBoost se stal šestinásobným vítězem kategorie “nejlepší motor do 1,0 l” ankety Mezinárodní motor roku (2012 – 2017).

Dynamika a hospodárnost bez kompromisů
Motor 1.5 EcoBoost je novinkou úspěšné řady motorů EcoBoost. Navazuje na svého předchůdce s vyšším objemem, motor 1.6 EcoBoost, avšak zajišťuje ještě nižší emise i spotřebu paliva bez omezení výkonu a dynamiky. K dispozici je ve variantě 150 k se šestistupňovou manuální nebo automatickou převodovkou.

Nový vznětový motor

1.5 Duratorq TDCi je nový motor vycházející z motoru 1.6 Duratorq TDCi. Ačkoliv nabízí stejný výkon 95 k v základu, je nabízen také se zvýšeným výkonem 120 k (místo 115 k), a to při maximální úspoře paliva a produkci nižšího množství emisí CO2. K dispozici je se šestistupňovou manuální převodovkou.

Diesel engine
Low emission diesel power

Silný diesel s nízkými emisemi

Nový je i vznětový motor 2.0 Duratorq TDCi. K dispozici je o výkonu 150 k (110 kW) s šestistupňovou manuální nebo automatickou dvouspojkovou převodovkou PowerShift.

Top