Home > Osobní vozy > C-MAX > Výbava > Pohodlí a praktičnost

Pohodlí a praktičnost

Inteligentní design znamená, že každá funkce C-MAXu má svůj účel a zejména reálný přínos v běžném životě. V kombinaci s vysokou úrovní komfortu C-MAX přináší příjemné a klidné cestování bez stresu.

Nejmodernější hands-free technologie

Systém SYNC 3 s hlasovým ovládáním a dotykovou obrazovkou představuje novou úroveň komunikačních a zábavních systémů. Na přání je k dispozici s barevnou dotykovou 8“ obrazovkou. Tato obrazovka s vysokým rozlišením umožňuje intuitivní hlasové nebo dotykové ovládání nejdůležitějších funkcí jako je telefon, audio nebo navigace. Nyní navíc systém poskytuje plnou podporu českého jazyka, díky čemuž je ovládání ještě snazší a příjemnější.

Ford C-MAX centre console

Páté dveře, které se automaticky otevřou i zavřou

Bezdotykové ovládání pátých dveří je k nezaplacení, pokud máte zrovna plné ruce. Pokud máte u sebe (třeba v kapse nebo kabelce) klíč systému KeyFree, stačí naznačit pohyb odpovídající kopnutí v oblasti pod zadním nárazníkem a páté dveře se automaticky otevřou nebo zavřou.

Komfortní a flexibilní sklápění sedadel

Compact C-MAX odveze s veškerým pohodlím pětičlennou rodinu. V případě potřeby lze zadní samostatná sedadla ve druhé řadě sklopit do roviny a vytvořit tak větší zavazadlový prostor. Sedmimístný Grand C-MAX navíc umožňuje rychle složit prostřední sedadlo ve druhé řadě pod pravé sedadlo. Díky tomuto důmyslnému uspořádání 2+2+2 můžete vytvořit průchozí uličku k sedadlům ve třetí řadě.

Ford C-MAX fold-flat seats see through visual
Sony DAB audio radio/CD in a Ford C-MAX

Kvalitní audiosystémy

K systému SYNC 3 si můžete vybrat audiosoustavu s 8 prémiovými reproduktory, popřípadě hi-fi systém Sony s 12 reproduktory. K dispozici je také digitální příjem rádia DAB.

Světlejší a vzdušnější interiér díky panoramatické střeše

Stačí stisknout tlačítko a elektricky ovládaná roleta se stáhne, čímž do kabiny pustíte slunce a svěží vzduch. Ochranná vrstva Solar Reflect a elektricky ovládaná sluneční clona v případě potřeby zajišťují stín a soukromí.

Panoramic roof in a Ford C-MAX
Ford Grand C-MAX with open sliding rear doors

Snadné nastupování ze všech stran

Posuvné zadní dveře po obou stranách vozu usnadňují cestujícím nastupování a vystupování. Toto inteligentní řešení zároveň zabraňuje tomu, aby dveře v úzkém parkovacím místě narážely do jiného vozu nebo do zdi.

Top