Home > Osobní vozy > EDGE > Výbava > Pohodlí a praktičnost

Pohodlí a praktičnost

Ford Edge je plný promyšlených detailů, které umožňují vám i vašim spolucestujícím cestovat uvolněně a bez stresu.

Dokonalé ticho a klid v kabině

Systém aktivního snižování hlučnosti eliminuje nežádoucí ruchy pronikající do prostoru pro cestující. Mikrofony zachycují a měří určité zvukové vlny. Řídicí jednotka dokáže rozlišit zvuky, které chcete slyšet (například konverzaci nebo hudbu), od těch nežádoucích. Systém generuje neslyšný „bílý šum“, který vyruší nežádoucí ruchy. Výsledkem je cestování s pocitem úžasného klidu a ticha.

Bezdotykové ovládání pátých dveří usnadňuje jejich otevírání I zavírání.

Když přijdete k vozu s plnou náručí, stačí mávnout nohou pod nárazníkem, systém KeyFree Plus zaznamená přítomnost vašeho klíče a páté dveře vozu se automaticky otevřou, popřípadě zavřou. 

Páté dveře lze ovládat i klíčem dálkového zamykání nebo tlačítkem v kabině. Otevírání i zavírání lze kdykoliv přerušit.

A rear view of the Ford displaying white car on a display

Když vidíte, co je za vámi, snadněji zacouváte

Patníky, zábradlí, nízké zídky... zadní parkovací kamera ukáže, co se děje za vozem. Aktivuje se automaticky při zařazení zpátečky a její obraz se přenáší přímo na centrální obrazovku na středové konzole. Systém také zobrazuje virtuální pomocné čáry, které vám usnadní zajíždění i do těch nejtěsnějších prostor.

Prostor na rozdávání.

Kabina vozu poskytuje dostatek prostoru všem cestujícím na pěti velkoryse dimenzovaných sedadlech ve dvou řadách. Zadní řada je dělená v poměru 60/40. Díky bezpočtu odkládacích přihrádek a rozměrnému kufru budete mít vždy dostatek místa pro cestující, zavazadla, nákupy, domácí mazlíčky nebo sportovní vybavení – popřípadě jakoukoli kombinaci toho všeho.

Edge interior loads of space
The Edge sunroof

Světlejší a vzdušnější interiér díky panoramatické střeše

Stačí stisknout tlačítko a elektricky ovládaná roleta se stáhne, čímž do kabiny pustíte slunce a svěží vzduch. Ochranná vrstva Solar Reflect a elektricky ovládaná sluneční clona v případě potřeby zajišťují stín a soukromí.

Top