Klikněte zde pro komunikaci s naším virtuálním asistentem a pro další informace.

FORD CAPRI® ZVÝHODNĚNÉ NABÍDKY

 • Ford Capri

  FORD CAPRI

  S dojezdem až 627 km*

  Dotace na pořízení elektromobilu**

  Nové elektrické Capri vás uchvátí svojí sportovní duší v praktickém provedení SUV. Silueta kupé a unikátní přední a zadní světla jsou poctou jeho odkazu. Sportovní sedadla s integrovanými opěrkami hlavy podtrhují prémiový a sportovní design interiéru. Ve standardní výbavě již máte vše, co budete každý den potřebovat, včetně vyhřívaných sedadel a volantu, adaptivního tempomatu s funkcí Stop & Go nebo parkovací kamery.

  Nový plně elektrický Ford Capri si můžete pořídit již za 1 229 900 Kč* s dojezdem až 627 km.

  Využijte dotační program "Záruka Elektromobilita - I. výzva" Ministerstva průmyslu a obchodu na nákup vozidel s bezemisním pohonem včetně neveřejné dobíjecí infrastruktury. Získejte finanční příspěvek až 200 000 Kč na osobní vozy s pořizovací cenou do 1 500 000 Kč bez DPH. Společně s dotací můžete využít také úrok 0 % s financováním FORD CREDIT.***

  * Platí pro verzi Capri RWD s prodlouženým dojezdem. Zvýhodněná nabídka platí u participujících autorizovaných partnerů Ford do 30.9.2024 nebo do odvolání a je omezena počtem odebraných vozidel. Na bližší podmínky se informujte u svého prodejce vozů Ford.

  ** Platí podmínky dotační výzvy Ministerstva průmyslu a obchodu.

  *** Ford Credit úvěr 0 %, nabídka je platná pro právnické osoby a podnikatele do 30. 9. 2024. Akontace od 50 %, délka financování 24 měsíců. Tato nabídka je pouze indikativní, není návrhem na uzavření smlouvy a nelze z ní proto dovozovat povinnost společnosti uskutečnit jakékoli transakce. Případné uzavření smlouvy nebo uskutečnění transakce je vázáno na získání potřebných interních schválení v rámci společnosti a na podepsání příslušné smluvní dokumentace.

Top