Klikněte zde pro komunikaci s naším virtuálním asistentem a pro další informace.

FORD EXPLORER® ZVÝHODNĚNÉ NABÍDKY

 • Ford Explorer - zvýhodněná nabídka
  Ford Mustang Mach-E

  FORD EXPLORER

  S dojezdem až 602 km*
  Dotace na pořízení elektromobilu**

  Nový elektrický Explorer přináší bohatou standardní výbavu včetně 19“ kol z lehkých slitin, LED předních světlometů, pokročilého infotainmentu SYNC Move s 14,6“ displejem nebo středové konzole MegaConsole. Navíc si můžete vychutnat pokročilé technologie jako jsou inteligentní adaptivní tempomat s funkcí Stop & Go, systém hlídání mrtvého úhlu nebo varování před projíždějícími vozy při couvání z parkovacího místa (CTA) s aktivním brzděním.

  Nový plně elektrický Explorer si můžete nyní pořídit již za 1 169 900 Kč* s dojezdem až 602 km.

  Využijte dotační program "Záruka Elektromobilita - I. výzva" Ministerstva průmyslu a obchodu na nákup vozidel s bezemisním pohonem včetně neveřejné dobíjecí infrastruktury. Program platí pro firmy s výjimkou podniků, které jsou vlastněny územně správními celky. Získejte finanční příspěvek až 200 000 Kč na osobní vozy s pořizovací cenou do 1 500 000 Kč bez DPH.

  Platí pro verzi Explorer RWD s prodlouženým dojezdem. Zvýhodněná nabídka platí u participujících autorizovaných partnerů Ford do 30.6.2024 nebo do odvolání a je omezena počtem odebraných vozidel. Na bližší podmínky se informujte u svého prodejce vozů Ford.

  ** Platí podmínky dotační výzvy Ministerstva průmyslu a obchodu.

Top