Konfigurátor Testovací jízda Prodejci a servis Objednat servis Ask Ford
Home > Osobní vozy > FIESTA ST
Základní cena od Gross Retail Price (PV) včetně 21 % DPH
Zvýhodněná cena od Gross Promotional Price (PV) včetně 21 % DPH

NOVÝ FORD FIESTA ST

Najděte si svůj Nový Ford Fiesta ST v našem přehledu skladových vozů nebo si vyžádejte individuální cenovou nabídku vám na míru.

Podrobnější informace o voze naleznete v ceníku a katalogu.

Jak se rozhodnete?

Který typ a lak karoserie je pro vás ten pravý?

Charakter vozu můžete měnit podle situace

Fiesta ST nabízí tři přepínatelné jízdní režimy: Normal, Sport a Track, které ovlivňují nastavení posilovače řízení, elektronického stabilizačního systému, motoru, brzd a výfuku. V kombinaci s vylepšeným systémem stranového přesměrování točivého momentu a sportovně naladěným podvozkem se Fiesta ST dokonale přizpůsobí vašemu jízdnímu stylu, ať už zrovna cestujete po dálnici, nebo si užíváte sportovní jízdu na závodním okruhu.

Poznejte, jak chutná výkon

Fiesta ST je ještě výkonnější, pohotovější a řidičsky podmanivější než kdy dříve. Díky zcela novému zážehovému motoru 1.5 EcoBoost o výkonu 147 kW (200 k) a točivém momentu 290 Nm akceleruje z nuly na 100 km/h za 6,5 s. Funkce deaktivace válce snižuje spotřebu paliva v běžném každodenním provozu. Nově je nyní možné vybavit Fiestu ST mechanickým samosvorným diferenciálem, který zlepšuje rozdělení točivého momentu mezi přední kola a tím zajišťuje lepší dynamiku a hbitost vozidla.

Užijte si svou oblíbenou hudbu naplno

Od klasických skladeb po současné hity... ať už je váš vkus jakýkoli, vaše hudba si zaslouží, aby zněla tak, jak její autor zamýšlel. Audiosystém s výkonem 575 W a 10 reproduktory, který společnost B&O dodává pro vozy Ford, poskytuje přesně takovou reprodukci zvuku. Systém, který byl navržen exkluzivně pro Ford Fiesta, byl zvukovými techniky společnosti B&O vyladěn tak, aby se při jeho poslechu stávala každá cesta povznášejícím zážitkem. Jedinečný vzhled reproduktorů navíc dokonale dokresluje elegantní interiér vozu Ford Fiesta.

Zůstaňte za všech okolností pány situace

Elektronický stabilizační systém nepřetržitě monitoruje jízdu. Jakmile zaznamená jakoukoliv odchylku od zvolené jízdní dráhy jako např. počátek smyku, automaticky upraví vaši pozici na vozovce a pomůže vám dostat vůz zpět pod kontrolu.

Výbavové stupně pro Ford Fiesta

Specifikace (PDF 3.9MB)
 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %> <% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  Trasa

  Nabízené služby

Top