Home > Osobní vozy > FIESTA ST > Výbava > Komfort a pohodlí

Komfort a pohodlí

Pokud chytré technologie fungují hladce u vás doma, proč ne i ve vašem autě. Ford Fiesta ST je vybaven systémem SYNC 3, který usnadňuje život; moderním audiosystémem B&O, jenž se postará o zábavu na cestách; a elektricky ovládanou panoramatickou střechou, která zpříjemní každou jízdu. Připravte se vyzkoušet tohle všechno i mnoho dalšího v prostoru navrženém tak, aby vám zajistil veškeré myslitelné pohodlí.

Live venue with B&O logo

Vaše oblíbená hudba v dokonale věrném podání

Od klasických skladeb po současné hity… ať už je váš vkus jakýkoli, hudba si zaslouží, aby zněla tak, jak její autor zamýšlel. Audiosystém s výkonem 675 W a 10 reproduktory, který společnost B&O dodává pro vozy Ford, poskytuje přesně takovou reprodukci zvuku. Systém, který byl navržen výhradně pro nový Ford Fiesta, byl zvukovými techniky společnosti B&O vyladěn tak, aby se při jeho poslechu stávala každá cesta povznášejícím zážitkem. Jedinečný vzhled reproduktorů navíc dokonale dokresluje elegantní interiér vozu Ford Fiesta ST.

Seznamte se s novým nejlepším přítelem svého telefonu

I při cestování autem můžete být ve spojení se světem. Systém SYNC 3 představuje novou úroveň komunikačních a zábavních systémů. Umožňuje bezproblémovou integraci vašeho chytrého telefonu, díky čemuž máte stále pod kontrolou všechny funkce od telefonních hovorů a textových zpráv až po poslech hudby a satelitní navigaci – to vše prostřednictvím 8" dotykové obrazovky s vysokým rozlišením nebo pomocí jednoduchých hlasových příkazů. Systém SYNC 3 si rozumí s Apple CarPlay i Android Auto. Aplikace můžete ovládat pomocí funkce Applink. Systém pro vás dokonce umí nahlas číst textové zprávy, takže vy můžete stále držet volant oběma rukama a pozorně sledovat cestu před sebou.

Ford Fiesta ST RECARO sports seats

Sportovní sedadla Recaro

Ford Fiesta ST je vybaven vyhřívanými sportovními sedadly RECARO v černém provedení. Jejich čalounění je kombinací látky a kůže/vinylu. Sedadla díky svým ergonomickým vlastnostem poskytují vysokou úroveň pohodlí a podpory a díky zvýšenému bočnímu vedení zaručují jedinečný a bezpečný zážitek z jízdy.

Světlejší a vzdušnější interiér díky velkoplošné panoramatické střeše

Dopřejte si ještě krásnější výhled na okolní scenérii, aniž byste museli opouštět pohodlí svého vozu Ford Fiesta ST. Elektricky ovládaná panoramatická střecha umožňuje opravdové prolnutí vnějšího světa s interiérem vozu. Střechu lze buď pootevřít, nebo odsunout přední díl nad zadní, což dodá interiéru prostornější a světlejší charakter. Speciální reflexní vrstva na skle přitom zabraňuje přehřívání interiéru a současně vás chrání před škodlivými UV paprsky. V případě potřeby můžete použít integrovanou clonu a sluneční paprsky tak zcela odstínit. Střecha je ovládaná elektricky, takže jen stačí stisknout tlačítko.

Ford Fiesta Electronic Automatic Temperature Control

Nastavte si teplotu, která vám bude vyhovovat

Automatická klimatizace umožňuje nastavit přesnou teplotu, která vám vyhovuje a nadále ji potom bude automaticky udržovat.

Bezstarostné sdílení vozu díky MyKey®

MyKey umožňuje omezit nejvyšší dosažitelnou rychlost, nastavit upozornění na nezapnuté pásy a dokonce i regulovat hlasitost audiosystému. Díky této technologii můžete půjčit svůj Ford kamarádům nebo členům rodiny a zároveň naprogramovat do klíče omezení, jak budou auto používat. Neomezený klíč „správce“ si můžete ponechat pro sebe. Pokud chcete, může jich být i více.

Ford Fiesta MyKey close up
Ford Fiesta ST Ambient lighting

Nastavte si noční osvětlení interiéru podle nálady

V noci můžete atmosféru ve voze ozvláštnit decentním rozptýleným osvětlením v příjemném odstínu.

Vyhřívané čelní sklo

Tato užitečná funkce umožňuje rychlý odjezd v mrazivých ránech. Jednoduše stisknete tlačítko a supertenká topná tělíska rozpustí námrazu nebo zamlžení na čelním okně. Současně pomohou zbavit námrazy stěrače. I když je venku pod nulou, okno bude čisté do několika sekund.

Zpětná zrcátka, která na sebe dávají pozor

Elektricky sklopná zpětná zrcátka se po zaparkování automaticky sklopí, aby předešla náhodnému poškození. Ve sklopené poloze jsou chráněny i stylové integrované ukazatele směru.

Zamezte škrábancům

S chrániči hran dveří, které automaticky vysokčí při jejich otevření, se jednoduše vyhnete nechtěnému poškrábání laku karoserie či jejího promáčknutí, a to jak u vašeho, tak u sousedního vozidla.

Top