Home > Osobní vozy > FIESTA > Výbava > Pohodlí a praktičnost

Pohodlí a praktičnost

Pokud chytré technologie fungují hladce u vás doma, proč by nemohly i ve vašem autě. Ford Fiesta si můžete vybavit systémem SYNC 3, jehož chytré funkce vám usnadní spoustu každodenních aktivit; moderním audiosystémem B&O, jenž se postará o zábavu na cestách; a elektricky ovládanou panoramatickou střechou, která zpříjemní každou jízdu. Vyzkoušejte vše zmíněné i mnoho dalšího v prostoru který byl navržen tak, aby vám zajistil veškeré myslitelné pohodlí.

Seznamte se s novým nejlepším přítelem svého telefonu

I při cestování autem můžete být ve spojení se světem. Systém SYNC 3 představuje novou úroveň komunikačních a zábavních systémů. Umožňuje bezproblémovou integraci vašeho chytrého telefonu, díky čemuž máte stále pod kontrolou všechny funkce od telefonních hovorů a textových zpráv až po poslech hudby a satelitní navigaci – to vše prostřednictvím 8" dotykové obrazovky s vysokým rozlišením nebo pomocí jednoduchých hlasových příkazů. Systém SYNC 3 si rozumí s Apple CarPlay i Android Auto. Aplikace můžete ovládat pomocí funkce Applink. Systém pro vás dokonce umí nahlas číst textové zprávy, takže vy můžete stále držet volant oběma rukama a pozorně sledovat cestu před sebou.

Vaše oblíbená hudba v dokonale věrném podání

Od klasických skladeb po současné hity… ať už je váš vkus jakýkoli, hudba si zaslouží, aby zněla přesně tak, jak její autor zamýšlel. Audiosystém s výkonem 575 W a 10 reproduktory, který společnost Bang & Olufsen dodává pro vozy Ford, poskytuje přesně takovou reprodukci zvuku. Systém, který byl navržen výhradně pro Ford Fiesta, byl zvukovými techniky společnosti B&O vyladěn tak, aby se při jeho poslechu stávala každá cesta povznášejícím zážitkem. Jedinečný vzhled reproduktorů navíc dokonale dokresluje elegantní interiér vozu Ford Fiesta.

Ford Fiesta speaker detail

Světlejší a vzdušnější interiér díky velkoplošné panoramatické střeše

Dopřejte si ještě krásnější výhled na okolní scenérii, aniž byste museli opouštět pohodlí svého vozu Ford Fiesta. Elektricky ovládaná panoramatická střecha umožňuje opravdové prolnutí vnějšího světa s interiérem vozu. Střechu lze buď pootevřít, nebo odsunout přední díl nad zadní, což dodá interiéru prostornější a světlejší charakter. Speciální reflexní vrstva na skle přitom zabraňuje přehřívání interiéru a současně vás chrání před škodlivými UV paprsky. V případě potřeby můžete použít integrovanou roletu a sluneční paprsky tak zcela odstínit. Střecha je ovládaná elektricky, takže jen stačí stisknout tlačítko.

Místo pro všechno

Promyšlený design vytváří dostatek místa pro řidiče i pasažéry. Je zde také množství úložných prostor na telefony s USB nabíječkami, na sluneční brýle, drobné, kelímky, nápoje i čokoládové tyčinky.

Ford Fiesta interior stowage
Ford Fiesta display

Bezstarostné sdílení vozu díky MyKey

MyKey umožňuje omezit nejvyšší dosažitelnou rychlost, nastavit upozornění na nezapnuté pásy a dokonce i regulovat hlasitost audiosystému. Díky této technologii můžete půjčit svůj Ford kamarádům nebo členům rodiny a zároveň naprogramovat do klíče omezení, jak budou auto používat. Neomezený klíč „správce“ si můžete ponechat pro sebe. Pokud chcete, může jich být i více.

Vyhřívané čelní sklo

Tato užitečná funkce umožňuje rychlý odjezd v mrazivých ránech. Jednoduše stisknete tlačítko a supertenká topná tělíska rozpustí námrazu nebo zamlžení na čelním okně. Současně pomohou zbavit námrazy stěrače. I když je venku pod nulou, okno bude čisté do několika sekund.

Ford Fiesta frosted windshield
Top