Home > Osobní vozy > FOCUS RS > Výbava > Pohodlí a praktičnost

Komfort a pohodlí

Exteriér Focusu RS přitahuje pozornost. Interiér vás nebude ničím rušit od zážitku z jízdy. Inteligentní funkce v kombinaci s pokročilou technikou se postarají o to, abyste si znovu a znovu mohli užívat strhující jízdu.

Ford Focus RS SYNC 2 with touchscreen

Nejmodernější hands-free technologie

Systém SYNC 3 s hlasovým ovládáním a dotykovou obrazovkou představuje novou úroveň komunikačních a zábavních systémů. Na přání je k dispozici s barevnou dotykovou 8“ obrazovkou. Tato obrazovka s vysokým rozlišením umožňuje intuitivní hlasové nebo dotykové ovládání nejdůležitějších funkcí jako je telefon, audio nebo navigace. Nyní navíc systém poskytuje plnou podporu českého jazyka, díky čemuž je ovládání ještě snazší a příjemnější.

Bezstarostné sdílení vozu díky MyKey®

MyKey® umožňuje omezit nejvyšší dosažitelnou rychlost, nastavit upozornění na nezapnuté pásy a dokonce i regulovat hlasitost audiosystému. Díky této technologii můžete půjčit svůj Ford kamarádům nebo členům rodiny a zároveň naprogramovat do klíče omezení, jak budou auto používat. Neomezený klíč „správce“ si můžete ponechat pro sebe. Pokud chcete, může jich být i více.

Ford Focus RS - MyKey®

Zpětná zrcátka, která na sebe dávají pozor

Elektricky sklopná zpětná zrcátka se po zaparkování automaticky sklopí, aby předešla náhodnému poškození. Ve sklopené poloze jsou chráněny i stylové integrované ukazatele směru.

Ford Easy Fuel zabraňuje záměně paliv

S tímto systémem je načerpání nesprávného druhu paliva prakticky nemožné, protože tryska tankovací pistole neprojde hrdlem. A jelikož je systém Ford Easy Fuel bezvíčkový, nemusíte ani manipulovat se špinavým víčkem nádrže.

Blue Ford Focus RS fuel tank

Zpětné zrcátko s ochranou proti oslnění

Jízda v noci je mnohem snazší, když vás neustále neoslňují světla automobilů za vámi. Inovativní elektrochromatické zpětné zrcátko automaticky rozpozná záři světlometů a přepne se do tlumeného nastavení.

Auto-dimming rear-view mirror
Top