Home > Osobní vozy > FOCUS > Výbava > Pohodlí a praktičnost

Vůz, nad kterým budete mít plnou kontrolu

Díky chytrým technologiím a inteligentnímu provedení nového Fordu Focus bude každá minuta strávená za volantem maximálně komfortní, bezpečná a příjemná.

Pokrokové technologie se také postarají o to, abyste byli ve spojení se svou oblíbenou hudbou, SMS zprávami a telefonem, stejně tak jako se silnicí.

Ford Focus touchscreen in detail

Nejmodernější hands-free technologie

Systém SYNC 3 s hlasovým ovládáním a dotykovou obrazovkou představuje novou úroveň komunikačních a zábavních systémů. Na přání je k dispozici s barevnou dotykovou 8“ obrazovkou. Tato obrazovka s vysokým rozlišením umožňuje intuitivní hlasové nebo dotykové ovládání nejdůležitějších funkcí jako je telefon, audio nebo navigace. Nyní navíc systém poskytuje plnou podporu českého jazyka, díky čemuž je ovládání ještě snazší a příjemnější.

Bez klíčů = bez starostí

Systém Ford KeyFree umožňuje zamknout či odemknout vůz, aniž byste museli vytahovat klíče z kapsy nebo tašky. To nejvíc oceníte v okamžiku, kdy budete mít plné ruce.

KeyFree product image
Wheel Controls - steering wheel

Volant, na kterém je vše v dosahu

Nový tříramenný volant byl ergonomicky navržen s ohledem na potřeby řidiče. Všechna tlačítka jsou v dosahu vašich prstů a umístění volantu bylo zvoleno tak, abyste měli nerušený výhled na přístrojový panel. A proč si nedopřát ještě více komfortu v podobě nového vyhřívaného volantu?

Promyšlené odkládací prostory pro vaši elektroniku

Středová konzola obsahuje prostor pro chytré telefony a další mobilní zařízení. Má USB vstup a pryžové dno, aby v ní předměty neklouzaly.

Clever storage unit between front seats

Bezstarostné sdílení vozu díky MyKey®

MyKey® umožňuje omezit nejvyšší dosažitelnou rychlost, nastavit upozornění na nezapnuté pásy a dokonce i regulovat hlasitost audiosystému. Díky této technologii můžete půjčit svůj Ford kamarádům nebo členům rodiny a zároveň naprogramovat do klíče omezení, jak budou auto používat. Neomezený klíč „správce“ si můžete ponechat pro sebe. Pokud chcete, může jich být i více.

A hand holding a car key for Ford
Auto-Dimming Rearview Mirror engaged

Zpětné zrcátko s ochranou proti oslnění

Jízda v noci je mnohem snazší, když vás neustále neoslňují světla automobilů za vámi. Inovativní elektrochromatické zpětné zrcátko automaticky rozpozná záři světlometů a přepne se do tlumeného nastavení.

Top