Home > Osobní vozy > KA+ > Výbava > Pohodlí a praktičnost

Pohodlí a praktičnost

Na tak kompaktní automobil nabízí Ford KA+ opravdu vysoké množství praktických funkcí i pokročilých technologií a také radost z jízdy. Celek ve výsledku přináší vynikající užitnou hodnotu. Systém SYNC umožňuje pokročilé hlasové ovládání telefonních a hudebních funkcí. Díky němu je možné mimo jiné uskutečňovat telefonní hovory či hlasem ovládat některé aplikace ve svém mobilním telefonu. Jak brzy zjistíte, Ford KA+ není jen atraktivní na pohled, je také chytrý a dobře vychovaný.

Ford Ka+ interior with SYNC touchscreen in the central panel

Systém SYNC. Pokročilá hands-free technologie

Ford SYNC umožňuje ovládat hudbu a telefonovat pomocí jednoduchých hlasových povelů. Pomocí hlasových příkazů můžete i přehrávat skladby z USB zařízení nebo MP3/iPodu®, popřípadě přenášet hudbu bezdrátově přes Bluetooth® z kompatibilního mobilního telefonu. Systém také umí přečíst doručené SMS zprávy (v závislosti na typu připojeného telefonu).

Bezpečné místo pro vaši elektroniku

Držák na elektronická zařízení slouží k uložení přenosné navigace, chytrého telefonu či MP3 přehrávače. Jeho součástí je i vstup USB.

Ford KA+ MyFord Dock in the dashboard close-up
Ford KA+ radio controls in detail

Váš soundtrack na cesty

Systém SYNC nabízí možnost hlasového ovládání hudebních funkcí a dálkového ovládání na volantu. Navíc díky funkci AppLink lze hlasem ovládat i oblíbené aplikace pro Android i iOS.

Spousta prostoru pro všechny

Nový Ford KA+ je překvapivě prostorný kompaktní vůz, do jehož druhé řady se díky velkorysé šířce snadno usadí tři cestující. Máme dobrou zprávu i pro ty z vás, kteří jsou vyššího vzrůstu: díky velkému prostoru pro nohy se nebudete mačkat.

Red Ford Ka+ showing the car full of people from a bird's perspective
MyKey menu interface display

Bezstarostné sdílení vozu díky MyKey®

MyKey® umožňuje omezit nejvyšší dosažitelnou rychlost, nastavit upozornění na nezapnuté pásy a dokonce i regulovat hlasitost audiosystému. Díky této technologii můžete půjčit svůj Ford kamarádům nebo členům rodiny a zároveň naprogramovat do klíče omezení, jak budou auto používat. Neomezený klíč „správce“ si můžete ponechat pro sebe. Pokud chcete, může jich být i více.

Top