Home > Osobní vozy > NOVÉ KA+ > Výbava > Pohodlí a praktičnost

Komfortní na mnoho způsobů

S novým KA+ a KA+ Active se jezdí příjemněji díky řadě inteligentních technologií. Nově je KA+ k dispozici i s naším vyspělým komunikačním a zábavním systémem SYNC 3, který umožňuje ovládat hudbu nebo telefon jednoduchými hlasovými příkazy či prostřednictvím dotykové obrazovky.

 

Ford Ka+ interior with SYNC touchscreen in the central panel

Jedinečná technologie, kterou můžete ovládat hlasem

SYNC 3 je inovativní systém, který vám umožňuje být v spojení a kontrolovat váš telefon, hudbu a navigaci pomocí hlasových příkazů nebo 6.5“ dotykové obrazovky. Aplikace, které jsou kompatibilní se systémem SYNC 3, můžete ovládat pomocí funkce AppLink, zatímco funkce Apple CarPlay a Android Auto vám umožňují procházet uživatelské rozhraní vašeho chytrého telefonu podobným způsobem, jako byste telefon drželi v ruce.

Vyhřívané čelní sklo, díky kterému ušetříte čas

Tento důmyslný prvek výbavy je vytvořen tak, abyste se za mrazivých rán nemuseli zdržovat škrábáním či ometáním čelního skla. Jednoduše stiskněte tlačítko a spustí se odmražování a odmlžování čelního skla. To vše trvá pouze chvilku, i když jsou venkovní teploty pod nulou.

 

Ford KA+ windscreen with quickclear heated
Ford KA+ rain sensing wipers

Stěrače, které se přizpůsobí dešti

Automatické stěrače s dešťovým senzorem se spustí ve chvíli, kdy detekují vlhkost na čelním skle a přizpůsobí rychlost stírání intenzitě deště. Můžete si dokonce vybrat z několika úrovní citlivosti.

Výjimečný komfort s vyhřívanými sedadly

Vyhněte se chladu v zimním období díky vyhřívaným předním sedadlům. Stiskněte tlačítko a spusťte vyhřívání sedadel na vámi nastavenou teplotu.

Ford KA+ heated seats with arrows
MyFord dock screen

Inteligentní držák na chytré telefony

MyFord Dock je důmyslný stylový držák na váš chytrý telefon, MP3 přehrávač nebo navigaci. Díky tomu máte přístup k vašemu zařízení, aniž byste ztratili oční kontakt s vozovkou. MyFord Dock se nachází v horní části středové konzoly a má pojistku, díky které je zařízení bezpečně uchyceno ve zvolené pozici.

Bez obav zapůjčte své auto

Funkce MyKey umožňuje nastavit maximální rychlost vozu, upozornění na zapnutí bezpečnostních pásů a dokonce i omezit hlasitost audio systému. Vynikající pomůcka, pokud svůj automobil půjčujete např. dospělým dětem či jinému členu domácnosti, popř. jako služební vůz ve svém vozovém parku.

 

Ford KA+ MyKey on seat
Top