Klikněte zde pro komunikaci s naším virtuálním asistentem a pro další informace.

FORD KUGA ZVÝHODNĚNÉ NABÍDKY

 • Ford Kuga - zvýhodněná nabídka
  Ford Kuga

  FORD KUGA

  Již za 622 900 Kč
  a s Ford Credit úvěrem 1,99 %**.

  Ford Kuga je kombinací elegantního stylu s všestranností. Vůz je plný promyšlených designových detailů i inteligentních asistenčních funkcí, které zpříjemňují jízdu.

  Pořiďte si vůz Ford Kuga v rámci mimořádné nabídky s motorem 1.5 EcoBoost již za 622 900 Kč. Nejoblíbenější provedení Kuga ST-Line pořídíte již za 668 900 Kč a přináší například 18” kola z lehkých slitin, bezdotykové ovládání dveří zavazadlového prostoru, prémiový audiosystém B&O a nabídne větší komfort při jízdě díky čalouněným sedadlům vinyl/premium velur. Je pouze na vás, zda zvolíte moderní samodobíjecí hybrid (HEV) s možností pohonu všech kol, výkonný a dynamický plug-in hybrid (PHEV) s výkonem 225 koní nebo zážehový motor EcoBoost.

  Vždy s prodlouženou zárukou Ford Protect 5 let / 100 000 km vč. zajištění mobility až na 5 dní. Pro hybridní pohony platí záruka 8 let/160 000 km na vysokonapěťový akumulátor. Ostatní díly se řídí podmínkami Ford Protect.

  *Mimořádná nabídka v podobě zvýhodněných cen platí u participujících autorizovaných partnerů Ford do 31.12.2023 nebo do odvolání a je omezena počtem odebraných vozidel. Na bližší podmínky se informujte u svého prodejce vozů Ford.

  **Ford Credit úvěr 1,99 %, nabídka je platná pro právnické osoby a podnikatele do 31.12.2023. Akontace od 50 %, délka financování 24 měsíců. Tato nabídka je pouze indikativní, není návrhem na uzavření smlouvy a nelze z ní proto dovozovat povinnost společnosti uskutečnit jakékoli transakce. Případné uzavření smlouvy nebo uskutečnění transakce je vázáno na získání potřebných interních schválení v rámci společnosti a na podepsání příslušné smluvní dokumentace.

  Ilustrativní vyobrazení verze Ford Kuga ST-Line. Hodnoty spotřeb paliva a emisí CO2 v kombinovaném režimu naleznete v aktuálních cenících.

 • Kuga na operativní leasing
  Ford Kuga

  OPERATIVNÍ LEASING FORD LEASE

  Značkové financování Ford nejen pro podnikatele, ale i soukromé osoby.

  Užívejte si bezstarostné jízdy v novém Fordu Kuga a péči o vůz svěřte odborníkům. S operativním leasingem Ford Lease vyřešíte financování vašeho vozu bez nutnosti koupě, i bez počáteční zálohy.

  DALŠÍ VÝHODY:

  • Daňově odečitatelná měsíční fixní splátka
  • Nulové riziko zůstatkové hodnoty
  • Možnost pravidelné obměny vozu za novější model

   

  PŘÍKLAD FINANCOVÁNÍ

  Ford Kuga ST-Line
  1.5 EcoBoost 150 k, 6st. manuální

  Měsíční splátka 7 259 Kč bez DPH*
  pro operativní leasing
  Doba nájmu 60 měsíců, celkový nájezd 50 000 km,
  akontace 0 Kč

  Měsíční splátka 9 363 Kč bez DPH*
  pro Full-service leasing
  Doba nájmu 60 měsíců, celkový nájezd 50 000 km,
  akontace 0 Kč

  FIXNÍ MĚSÍČNÍ SPLÁTKA OPERATIVNÍHO LEASINGU OBSAHUJE:

  • Finanční splátku
  • Havarijní pojištění včetně GAP
  • Pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem vozidla
  • Silniční daň
  • Poplatky za rádio

   

  FIXNÍ MĚSÍČNÍ SPLÁTKA FULL-SERVICE LEASINGU OBSAHUJE NAVÍC:

  • Servis u autorizovaných servisů Ford
  • Asistenční služby
  • Pneumatiky, výměna a úschova
  • Dálniční známka

   

  *Nabídka financování platí pro podnikatele do 31.12.2023 nebo do odvolání a není závaznou nabídkou na uzavření smlouvy. Pro individuální kalkulace se vždy obracejte na autorizovaného prodejce Ford, který zohlední i vaše potřeby týkající se například doby nájmu (od 24 do 60 měsíců) nebo celkového nájezdu (až do 200 000 km).

  Ilustrativní vyobrazení verze Ford Kuga ST-Line X. Hodnoty spotřeb paliva a emisí CO2 v kombinovaném režimu naleznete v aktuálních cenících a katalozích.

Pro více informací klikněte na odkazy níže

Top