Home > Osobní vozy > NOVÁ KUGA > Mimořádná nabídka > Personal

Mimořádná nabídka Nový Ford Kuga

EcoSport

FORD KUGA

Prohlédněte si mimořádné nabídky níže

Nabídky ostatních modelů

 • Nový Ford Kuga 

  Výkupní bonus až 50 000 Kč na váš stávající vůz.

  Zvýhodnění až 263 000 Kč při využití výkupního bonusu

  Nový Ford Kuga je kombinací elegantního stylu s všestranností. Vůz je plný promyšlených designových detailů i inteligentních asistenčních funkcí, které zpříjemňují jízdu.

  Využijte naší mimořádné nabídky a pořiďte si nový Ford Kuga se zvýhodněním až 213 000 Kč a dodatečným výkupním bonusem až 50 000 Kč** při nákupu skladového vozu.

  Novou Kugu můžete mít za 4 700 Kč měsíčně s Ford Options*

  Ford EcoSport Trend

  Vždy s prodlouženou zárukou Ford Protect 5 let / 100 000 km. Pro hybridní pohony platí záruka 8 let/160 000 km na trakční akumulátor. Ostatní díly se řídí podmínkami Ford Protect.

  Poptat cenovou nabídku Vozy skladem Aktuální ceník

  *Nabídka úvěru Ford Options s dobou trvání 48 měsíců platí pouze pro právnické osoby a podnikatele do 30. 9. 2020 a nejedná se o závaznou nabídku na uzavření smlouvy. Splátka zahrnuje havarijní pojištění a pojištění odpovědnosti sjednané na dobu trvání úvěrové smlouvy. Pojištění všech skel vozidla s limitem plnění až do výše 30 000 Kč v ceně úvěru. Individuální nabídku a nabídku pro spotřebitele vám připraví autorizovaný partner Ford.

  Reprezentativní příklad úvěru Ford Options od FORD CREDIT pro Nová Kuga Trend 1.5 EcoBoost 120k, 6st. manuální: Cena vozu 599 900 Kč, záloha 178 050 Kč (29,68 %), počet pravidelných měsíčních splátek 47, pevná zápůjční úroková sazba 2,22 %, měsíční splátka úvěru včetně pojištění 4 700 Kč, poslední zvýšená splátka 288 951 Kč.

  **Při výkupu vašeho stávajícího vozu libovolné značky bude poskytnut bonus 40 000 Kč na výbavy Titanium a 50 000 Kč na ST-Line, ST-Line X a Vignale při podpisu kupní smlouvy na nový vůz. Autorizovaný prodejce má právo výkup vozu odmítnout.

  Nabídka financování s úrokem 2,22 % není platná při využití výkupního bonusu u naftových verzí EcoBlue s manuální převodovkou u výbavových stupňů ST-Line a ST-Line X (1.5 EcoBlue a 2.0 EcoBlue s 6st. manuální převodovkou).

  Zvýhodněné ceny a výkupní bonus platí u participujících autorizovaných partnerů Ford do 30. 9. 2020 nebo do odvolání a nabídka je omezena počtem odebraných vozidel.

  Ilustrativní vyobrazení verze Ford Kuga ST-Line. Hodnoty spotřeb paliva a emisí CO2 v kombinovaném režimu naleznete v aktuálních cenících a katalozích.

 • Operativní leasing Ford Lease

  Značkové financování Ford nejen pro podnikatele, ale i soukromé osoby

  Užívejte si bezstarostné jízdy v novém Fordu Kuga a péči o vůz svěřte odborníkům. S operativním leasingem Ford Lease vyřešíte financování vašeho vozu bez nutnosti koupě, i bez počáteční zálohy.

  Další výhody:

  • Daňově odečitatelná měsíční fixní splátka
  • Nulové riziko zůstatkové hodnoty
  • Možnost pravidelné obměny vozu za novější model
  Ford Kuga

  Příklad financování

  Ford Kuga Titanium 
  1.5 EcoBoost, 150 k, 6st. manuální

  Měsíční splátka 7 128 Kč bez DPH*
  Doba nájmu 48 měsíců, celkový nájezd 60 000 km

   

   


  Měsíční splátka 7 313 Kč bez DPH*
  Doba nájmu 36 měsíců, celkový nájezd 45 000 km

   

  Počáteční akontace 0 Kč. Jedná se o operativní leasing bez služeb. Nabídku Full-service leasingu (s kompletním balíčkem služeb - servis, výměna pneumatik, asistenční služby apod.) získáte na vyžádání.

  Fixní měsíční splátka obsahuje:
  • Finanční splátku
  • Havarijní pojištění
  • Pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem vozidla
  • Silniční daň
  • Poplatky za rádio
  • On-line reporting Fleet Monitor (přehled o sjednaných službách a o nákladech na provoz vozu)

  *Nabídka financování platí pro podnikatele do 31. 8. 2020 a není závaznou nabídkou na uzavření smlouvy. Pro individuální kalkulace se vždy obracejte na autorizovaného prodejce Ford, který zohlední i vaše potřeby týkající se například doby nájmu (od 24 do 60 měsíců) nebo celkového nájezdu (až do 200 000 km).

  Ilustrativní vyobrazení verze Ford Kuga ST-Line. Hodnoty spotřeb paliva a emisí CO2 v kombinovaném režimu naleznete v aktuálních cenících a katalozích.

Top