Klikněte zde pro komunikaci s naším virtuálním asistentem a pro další informace.

FORD KUGA ZVÝHODNĚNÉ NABÍDKY

 • Ford Kuga - zvýhodněná nabídka
  Ford Kuga

  FORD KUGA

  Již za 612 900 Kč*
  a s Ford Credit úvěrem 0,99 %**,

  pro verzi PHEV dokonce 0,0 %**.

  Ford Kuga je kombinací elegantního stylu s všestranností. Vůz je plný promyšlených designových detailů i inteligentních asistenčních funkcí, které zpříjemňují jízdu.

  V nabídce je moderní samodobíjecí hybrid (HEV) s možností pohonu všech kol, výkonný a dynamický plug-in hybrid (PHEV) s výkonem 225 koní nebo zážehový motor EcoBoost.

  Ford Kuga s motorem 1.5 EcoBoost pořídíte v rámci mimořádné nabídky již za 612 900 Kč.

  Nejoblíbenější provedení Kuga ST-Line X je dostupné již za 658 900 Kč, přináší například 18” kola z lehkých slitin, bezdotykové ovládání dveří zavazadlového prostoru, prémiový audiosystém B&O a nabídne větší komfort při jízdě díky čalouněným sedadlům vinyl/premium velur.

  Můžete také využít mimořádné zvýhodnění 40 000 Kč pro hybridní (HEV) nebo plug-in hybridní (PHEV) verze a díky tomu si dopřát plně hybridní pohon 2.5 Duratec Hybrid (HEV) již za 780 900 Kč v provedení ST-Line.

  Vždy s prodlouženou zárukou Ford Protect 5 let / 100 000 km. Pro hybridní pohony platí záruka 8 let / 160 000 km na vysokonapěťový akumulátor, vč. zajištění mobility až na 5 dní. Ostatní díly se řídí podmínkami Ford Protect.

  *Mimořádná nabídka v podobě zvýhodněných cen platí u participujících autorizovaných partnerů Ford do
  30. 6. 2024 nebo do vyprodání skladových zásob a je omezena počtem odebraných vozidel. Na bližší podmínky se informujte u svého prodejce vozů Ford.

  **Ford Credit úvěr 0,99 %, nabídka je platná pro právnické osoby a podnikatele do 30. 6. 2024. Ford Credit úvěr 0,0 % pro verzi Kuga PHEV, nabídka je platná pro právnické osoby a podnikatele do 30. 6. 2024. Akontace od 50 %, délka financování 24 měsíců. Tato nabídka je pouze indikativní, není návrhem na uzavření smlouvy a nelze z ní proto dovozovat povinnost společnosti uskutečnit jakékoli transakce. Případné uzavření smlouvy nebo uskutečnění transakce je vázáno na získání potřebných interních schválení v rámci společnosti a na podepsání příslušné smluvní dokumentace.

  Ilustrativní vyobrazení verze Ford Kuga ST-Line. Hodnoty spotřeb paliva a emisí CO2 v kombinovaném režimu naleznete v aktuálních cenících.

Pro více informací klikněte na odkazy níže

Top