Home > Osobní vozy > KUGA > Výbava > Pohodlí a praktičnost

Pohodlí a praktičnost

Ford Kuga klade vaše potřeby vždy na první místo. Pohodlně se tedy usaďte a užívejte si jízdu, zatímco na pozadí nenápadně pracuje armáda chytrých technologií.

Nejmodernější hands-free technologie

Systém SYNC 3 s hlasovým ovládáním a dotykovou obrazovkou představuje novou úroveň komunikačních a zábavních systémů. Na přání je k dispozici s barevnou dotykovou 8“ obrazovkou. Tato obrazovka s vysokým rozlišením umožňuje intuitivní hlasové nebo dotykové ovládání nejdůležitějších funkcí jako je telefon, audio nebo navigace. Nyní navíc systém poskytuje plnou podporu českého jazyka, díky čemuž je ovládání ještě snazší a příjemnější.

Ford Kuga interior with SYNC in detail
Woman in white dress uses hands free tailgate opening while standing behind grey Ford Kuga

Bezdotykové ovládání pátých dveří usnadňuje jejich otevírání i zavírání

Když přijdete k vozu s plnou náručí, stačí mávnout nohou pod nárazníkem. Vůz zaznamená přítomnost vašeho klíče KeyFree a jeho páté dveře se automaticky otevřou, popřípadě zavřou. Páté dveře lze ovládat i klíčem dálkového zamykání nebo tlačítkem v kabině. Otevírání i zavírání lze kdykoliv přerušit.

Světlejší a vzdušnější interiér díky panoramatické střeše

Stačí stisknout tlačítko a elektricky ovládaná roleta se stáhne, čímž do kabiny pustíte slunce a svěží vzduch. Ochranná vrstva Solar Reflect a elektricky ovládaná sluneční clona v případě potřeby zajišťují stín a soukromí.

Panorama roof detail from the inside a Ford
Ford Kuga interior view of the front seats

Příjemné teplo i v chladných dnech

Díky vyhřívaným sedadlům řidiče a spolujezdce se budete cítit komfortně i v mrazivých dnech. Vaše chladné ruce zahřeje vyhřívaný volant a na nízkou venkovní teplotu tak můžete v klidu zapomenout.

Top