Home > Osobní vozy > NOVÁ KUGA > Výbava > Komfort

Komfort a pohodlí

Ze všech designových detailů nové Kugy od plynulých linií přes propracované kožené doplňky interiéru až po nerušený výhled panoramatickou skleněnou střechou vyzařuje dynamika a energie. Široká paleta pokročilých technologií pak zpříjemňuje a usnadňuje každou jízdu.

All New Ford Kuga interior showing SYNC3 and steering wheel

Díky SYNC 3 nemusíte vůbec spustit ruce z volantu

Ford SYNC 3 je prvotřídní systém, díky kterému můžete být neustále připojeni, ovládat telefon, hudební přehrávač a navigaci intuitivními hlasovými pokyny. Když aktivujete hlasové ovládání a řeknete „mám hlad“, systém zobrazí seznam restaurací v okolí. Umí také číst nahlas textové zprávy. Dotyková obrazovka podporuje gesta jako posouvání prstem (swipe) a pohyb dvou prstů od sebe a k sobě (pinch). K systému SYNC 3 lze snadno připojit zařízení s Apple CarPlay i Android Auto. Přístup k mobilním aplikacím zajišťuje také rozhraní Applink. 

 

Začněte využívat výhody konektivity

Vestavěný modem FordPass ConnectFordPass Connect povznáší váš nový Ford Kuga na novou úroveň. S celou řadou užitečných funkcí včetně Wi-Fi připojení ve vozidleWi-Fi Hotspot 4G, vylepšené interní navigace a aktuálních dopravních informacíLive Traffic. Vyhledejte svůj vůz a na dálku zamkněte a odemkněte dveře nebo, máte-li vůz s automatickou převodovkou, spusťte motor. V případě nehody může FordPass automaticky odeslat eCall (tísňové volání) na tísňovou linku a zaslat informace o poloze vozu.

Pokud vlastníte Kuga Plug-in Hybrid, najdete v aplikaci FordPass další funkce výhradně pro PHEV. Zkontrolujte aktuální stav akumulátoru a dojezd, sledujte způsob řízení a spotřebu energie, vyhledejte veřejné nabíjecí stanice a nastavte preferované doby nabíjení doma. Můžete si dokonce předem nastavit teplotu kabiny, aby byla hned připravená k odjezdu.

A hand with mobile phone with FordPass App
Přístup k nabíjení přes chytrý telefon

Přístup k nabíjení přes chytrý telefon.

Pokud si vyberete plug-in hybrid, postarali jsme se o to, aby pro vás nabíjení bylo co nejsnazší. Ford spolupracuje se společností NewMotion, největší evropskou veřejnou sítí nabíjecích stanic. Díky tomuto partnerství budete mít prostřednictvím svého chytrého telefonu přístup k mnoha dalším možnostem nabíjení.  

Můžete vyhledat nejbližší veřejné nabíjecí stanice a nechat se k nim dovést navigací. Zaplatit lze prostřednictvím aplikace.

Snadné nabíjení doma

Nový Ford Kuga Plug-in Hybrid je dodáván se dvěma standardními nabíjecími kabely: jedním pro běžné nabíjení doma a druhým pro veřejné nabíjecí stanice. 

Chcete svůj plug-in hybrid nabíjet doma co nejrychleji? U některého z našich partnerů vám můžeme na přání zprostředkovat odbornou instalaci nástěnné domácí nabíječky. Nástěnná nabíječka typu Wallbox dokáže nabít Ford Kuga z 0 na 100 % za méně než 3,5 hodiny, což je mnohem kratší doba než při nabíjení z konvenční zásuvky.

Wall Charging point detail
Bezdotykové ovládání 5. dveří

Už žádné hledání klíčů

Bezdotykové ovládání pátých dveří usnadňuje přístup do zavazadlového prostoru Kugy, i když máte zrovna plné ruce. S klíčem KeyFree v kapse nebo kabelce jednoduše jemně pohybujte nohou pod středem zadního nárazníku a zadní dveře se otevřou, aniž byste se něčeho museli dotýkat. Můžete je také otevřít a zavřít, když sedíte ve voze.

Svět vám leží u nohou

Užívejte si okolní přírodu z pohodlí svého Fordu Kuga. Pod elektricky ovládanou panoramatickou střechou se dvěma panely se budete cítit součástí okolního světa. Panoramatická střecha se nachází nad první i druhou řadou sedadel a zaplavuje interiér přirozeným světlem. Když ji otevřete, osvěží vás závan čerstvého vzduchu. Posuvné sklo je opatřeno vrstvou odrážející sluneční paprsky, která pomáhá udržet interiér chladný, i když je střecha zavřená. A když zatoužíte po stínu, můžete použít integrovanou sluneční clonu.

Stříbrný Ford Kuga jede přes most
Detail na nabíjecí podložku Ford Kuga

Nabíjení zařízení za jízdy

Interiér Fordu Kuga byl navržen s ohledem na maximální prostor a praktičnost. Například multimediální přihrádka ve středové konzoli je dostatečně velká i pro ty největší smartphony. Pro kompatibilní telefonyQi je rovněž k dispozici bezdrátové nabíjení, takže není problém mít dané zařízení vždy připravené k použití.

Top