Home > Osobní vozy > NOVÁ KUGA > Výbava > Praktičnost

Praktičnost

Rafinovaný moderní design zvenku. Přizpůsobivý, všestranný prostor. Nový Ford Kuga je dokonale připraven uspokojit vaši vnitřní touhu po dobrodružství. Díky široké nabídce střešních nosičů si Ford Kuga snadno připravíte na každé víkendové dobrodružství.

All New Ford Kuga interior showing flexible seating

Flexibilní, přizpůsobivé uspořádání zadních sedadel 

Dynamický interiér nového Fordu Kuga si můžete pro každou cestu dokonale upravit. Potřebujete více prostoru pro náklad na velký výlet nebo preferujete pohodlí s větším místem pro nohy vzadu? Flexibilní zadní sedadla lze posunout dopředu nebo dozadu podle aktuální potřeby a zvýšit tak kapacitu zavazadlového prostoru až o 67 litrů. Nebudete tedy mít problém zabalit vše, co potřebujete.

Střešní ližiny

Stylové matné hliníkové nebo černé střešní ližiny umocňují luxusní SUV charakter vašeho nového Fordu Kuga a zároveň tvoří základnu pro další příslušenství pro přepravu nákladu na střeše.

All new Ford Kuga close up on roof rails
New Ford Kuga showing close up on tow bar

Praktické odkládací prostory po celém interiéru

Čistý a přehledný design interiéru Kuga nabízí spoustu užitečného úložného prostoru. Velká multimediální přihrádka ve středové konzoli je dostatečně prostorná i pro ty největší smartphony. Řidič i spolujezdec mají k dispozici velké držáky nápojů a dokonce i dveře byly navrženy tak, aby maximalizovaly prostor. 

Prostorný a praktický

Snadné nákupy i cesty s dětmi do školy. Nebo můžete dozadu naložit pár jízdních kol a vydat se za dobrodružstvím. Za druhou řadou sedadel Fordu Kuga je až 645 litrů prostoru. Sklopením zadních sedadel získáte až 1530 litrů, takže budete mít vždy dostatek místa.

All New red Ford Kuga viewed from back with open booth to show  loadspace
New Ford Kuga showing close up on tow bar

Sklopné tažné zařízení: vždy po ruce, ale nepřekáží

Tažná zařízení bývají většinou namontovaná napevno, takže trčí za zadním nárazníkem. Ford Kuga lze na přání vybavit sklopným tažným zařízením, které se schová pod nárazník, když ho zrovna nebudete potřebovat.

Top