Home > Osobní vozy > KUGA > Výbava > Užitná hodnota

Užitná hodnota

Už od prvního pohledu působí nová Kuga nezastavitelným dojmem.
Není divu. Vždyť je to vůz stvořený s cílem pomoci vám naplnit touhu po dobrodružství. Proto má veškeré vlastnosti a technologie potřebné k tomu, aby vás dopravila za oblíbeným sportem, hrou, aktivitou…

Ford Kuga tow bar

Sklopné tažné zařízení: vždy po ruce, ale nepřekáží

Tažná zařízení bývají namontovaná napevno, takže vystupují nad zadním nárazníkem. Nový Ford Kuga lze ovšem vybavit elektricky sklopným tažným zařízením, které lze zasunout pod nárazník ve chvíli, kdy jej nepotřebujete.

Zadní sedadla se snadným sklápěním

Zadní sedadla lze snadno jednou rukou sklopit a získat tak více prostoru pro náklad.

Folded rear seats in a Ford Kuga rear view into the interior
Ford Kuga stowage space detail

Prostor, který si zasloužíte

Zavazadlový prostor nového Fordu Kuga je objemný i všestranný. Vejde se do něj všechno, co potřebujete na sportovní víkend v přírodě, rodinnou dovolenou nebo výpravu na nákupy. V celém interiéru se nachází množství odkládacích ploch připravených pojmout vše od velkých lahví s vodou či deštník až po menší předměty typu slunečních brýlí, mobilního telefonu nebo klíčů.

Přizpůsobte si zavazadlový prostor dle potřeby

Při pětimístném obsazení vozu lze podlahu zavazadlového prostoru spustit do nižší polohy a získat tak kapacitu 405 litrů. Ve dvoumístné konfiguraci ji můžete dát naopak do vyšší polohy a vytvořit tak prostor o objemu 1603 litrů.

Loaded boot space in red Ford Kuga
White Ford Kuga rear view with roof rails visible

Se střešními ližinami toho odvezete ještě víc

Střešní ližiny vylepší jak užitnou hodnotu nového Fordu Kuga, tak jeho vzhled. Ližiny jsou potřebné k instalaci všestranných příčníků z nabídky příslušenství.

Top