Home > Osobní vozy > NOVÁ KUGA
Základní cena od Gross Retail Price (PV) včetně 21 % DPH
Zvýhodněná cena od Gross Promotional Price (PV) včetně 21 % DPH

NOVÝ FORD KUGA

V rámci závazku značky Ford nabídnout do roku 2020 celkem 14 elektrifikovaných modelů je model Kuga k dispozici také ve třech hybridních verzích: Plug-in Hybrid (PHEV), EcoBlue (mHEV) a Hybrid (HEV). Pokročilá hybridní technologie Ford nabízí čistší, tišší a sofistikovanější provoz SUV.

Nabídka pokrývá také nehybridní verze pohonu Kuga EcoBlue ve vznětovém a EcoBoost v zážehovém provedení. Volba je na Vás.

Jak se rozhodnete?

Nádherné laky karoserie. Který je pro vás ten pravý?

Červený Ford Kuga boční pohled při jízdě městem

Které pohonné ústrojí je pro vás to pravé?

Dokonalá kombinace zážehového motoru a elektrické energie

Pokročilá plug-in hybridní (PHEV) technologie Fordu Kuga kombinuje elektrický motor napájený z akumulátoru se zážehovým motorem 2.5l Duratec. Akumulátor pro hybridní pohon můžete nabíjet doma nebo na veřejných nabíjecích stanicích. Akumulátor během jízdy pomáhá nabíjet také energie zachycená při brzdění. Při plném nabití Kuga PHEV ujede až 56 km na čistě elektrický pohon, přičemž celkový hybridní dojezd je až 748 km748 km.

Extra podpora pro váš motor

Kuga EcoBlue mHEV využívá mild-hybridní systém, který se skládá z elektrického motoru (startér-generátoru) a samonabíjecího 48voltového akumulátoru. Regenerativní brzdění zachytí energii, která se obvykle ztrácí. Hybridní SUV využívá tuto energii k podpoře vznětového motoru o objemu 2,0 litru, snižování emisí a zlepšování spotřeby paliva.

Nový Ford Kuga Vignale pohled zpředu

Hospodárné samonabíjení

Ford Kuga (HEV), který bude uveden do prodeje koncem roku 2020, kombinuje vysoce účinný 2,5litrový motor Duratec s elektromotorem napájeným akumulátorem. Stejně jako u EcoBlue (mHEV) zachycuje systém energii obvykle ztracenou při brzdění. Větší akumulátor však dokáže uchovat více energie, čímž dále snižuje spotřebu paliva a dokonce umožňuje využívat na krátké vzdálenosti pouze pohon na elektrickou energii.

Inteligentnější naftový pohon

Ford Kuga si můžete objednat i se vznětovými motory 1.5 a 2.0 EcoBlue. Díky nejmodernějším technickým řešením dosahují vyššího výkonu a točivého momentu při nižší spotřebě a emisích. Jejich nejvyšší výkon činí 88 kW (120 k) pro 1.5 EcoBlue, respektive 140 kW (190 k) pro 2.0 EcoBlue, dostupné také s AWD. Na základě výběru varianty lze také kombinovat jak s mechanickou, tak s vyspělou automatickou převodovkou

Zážehový motor EcoBoost

Nekompromisní výkon

Zážehové motory 1.5 EcoBoost vozu Kuga využívají kombinaci přímého vstřikování paliva a přeplňování turbodmychadlem. Díky tomu dosahují vynikajícího výkonu i spotřeby. K dispozici ve verzi s výkonem 120 k nebo 150 k. Užijete si nekompromisní výkon, jaký byste očekávali od konvenčního motoru o objemu 1,5 l, ale s nižší spotřebou paliva a emisemi CO2.

To nejlepší z obou světů

Ať už je cíl jakýkoliv, nový Ford Kuga Plug-in Hybrid (PHEV) využívá dva zdroje energie, aby vás do něj dopravil hospodárněji než dřív. Pokročilé elektrické pohonné ústrojí umožňuje ujet až 56 km s nulovými emisemi. Nabíjet můžete všude, kde je přístup k elektrické síti. Na delších cestách vám zážehový motor umožní dojet tak daleko, jak budete potřebovat, a současně bude dobíjet akumulátor. Dojezd prodlužuje také technologie rekuperačního brzdění.

Váš osobní asistent řidiče

Ford Co-Pilot 360 kombinuje řadu technologií, které se společně starají o to, aby byla vaše jízda pohodlnější a příjemnější. Adaptivní tempomat automaticky upravuje rychlost podle vozidla jedoucího před vámi. Systém umí také rozpoznávat dopravní značky a regulovat rychlost jízdy podle nich. Technologie udržování v jízdním pruhu může kromě toho poskytovat asistenci během řízení tak, že sleduje vodorovné dopravní značení a pomáhá vám setrvat v jízdním pruhu.

Začněte využívat výhody konektivity

Vestavěný modem FordPass ConnectFordPass Connect povznáší váš nový Ford Kuga na novou úroveň. S celou řadou užitečných funkcí včetně Wi-Fi připojení ve vozidleWi-Fi Hotspot 4G, vylepšené interní navigace a aktuálních dopravních informacíLive Traffic. Vyhledejte svůj vůz a na dálku zamkněte a odemkněte dveře nebo, máte-li vůz s automatickou převodovkou, spusťte motor. V případě nehody může FordPass automaticky odeslat eCall (tísňové volání) na tísňovou linku a zaslat informace o poloze vozu.

Pokud vlastníte Kuga Plug-in Hybrid, najdete v aplikaci FordPass další funkce výhradně pro PHEV. Zkontrolujte aktuální stav akumulátoru a dojezd, sledujte způsob řízení a spotřebu energie, vyhledejte veřejné nabíjecí stanice a nastavte preferované doby nabíjení doma. Můžete si dokonce předem nastavit teplotu kabiny, aby byla hned připravená k odjezdu.

FordPass Connect aplikace na telefonu

Systém, který pomáhá chránit chodce

Pre-Collision Assist s detekcí chodců sleduje prostor před vozem prostřednictvím kamery. Zaznamená-li riziko střetu s jiným vozidlem nebo chodcem, upozorní vás na to. Pokud včas nezareagujete, systém začne automaticky brzdit, aby snížil závažnost následků srážky nebo jí v některých případech dokonce zcela zabránil. 

Nastavitelná sedadla se přizpůsobí vašim potřebám

Dynamicky stylizovaný interiér nového Fordu Kuga vám dává svobodu přizpůsobit se každé situaci. Zavazadlový prostor má velkorysý objem 645 litrů645 litru. Potřebujete více místa pro zavazadla na velký výlet, nebo preferujete pohodlí s větším místem pro nohy vzadu? Flexibilní zadní sedadla lze posouvat dopředu nebo dozadu podle aktuální potřeby. Nebudete tedy mít problém zabalit vše, co potřebujete.

All New Ford Kuga back seats with woman adjusting them

Výbavové stupně pro Ford NOVÁ KUGA

Specifikace (PDF 2.4MB)
 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %> <% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  Trasa

  Nabízené služby

Top