Home > Osobní vozy > MONDEO > Výbava > Hybridní technologie

Hybridní technologie

Mondeo Hybrid kombi využívá hned dva zdroje energie: konvenční benzínový motor a elektromotor napájený akumulátory. Systém automaticky přepíná mezi hnacími jednotkami nebo využívá obě, aby zajistil dokonalou harmonii dynamiky a hospodárnosti. A aby byl celý systém ještě účinnější, rekuperační brzdění zachycuje energii, která se obvykle ztrácí při brzdění. Pak ji znovu využívá k dobíjení vysokonapěťového akumulátoru.

Ford Mondeo model showing Regenerative braking functions

Užijte si výhody hybridní technologie

Chytrá hybridní technologie, prakticky navržený interiér a nekompromisní úložný prostor. Propojením konvenčního a elektrického pohonu nabízí Ford Mondeo Hybrid kombi dokonalou kombinaci nízké spotřeby a emisí CO2, všestrannosti a výkonu.

Jezděte chytřeji

Ukazatel Ford SmartGauge s funkcí EcoGuide vám pomůže jezdit úsporněji. Vyznačuje se inteligentním designem a intuitivním rozhraním. LCD displej s vysokým rozlišením v palubním počítači zobrazuje v reálném čase provozní informace včetně spotřeby paliva a stavu akumulátoru hybridního pohonu. Animace na obrazovce vám ukáže, kdy jedete nejúsporněji, abyste dosáhli co největších úspor.

Ford Mondeo close up of SmartGauge with EcoGuide
Dark and White Ford Mondeo parking in front of modern concrete building

Vyčnívá z davu

Ford Mondeo Hybrid vynikne všude, kam se s ním vydáte. Úhledné, precizní linie ho činí nepřehlédnutelným. Chromovaná maska chladiče a výrazná 18" kola z lehkých slitin pak dotvářejí moderní vzhled, ve kterém se odráží vyspělost hybridního pohonu.

Top