Klikněte zde pro komunikaci s naším virtuálním asistentem a pro další informace.

FORD MUSTANG MACH-E ZVÝHODNĚNÉ NABÍDKY

 • Mustang Mach-E
  Ford Mustang Mach-E

  FORD
  MUSTANG MACH-E

  Již za 1 238 900 Kč*
  Dotace na pořízení elektromobilu**

  První plně elektrické SUV značky Ford si nyní můžete pořídit v rámci mimořádné nabídky již za 1 238 900 Kč. Zvolit můžete také verze s prodlouženým dojezdem s ještě atraktivnějším zvýhodněním až 312 000 Kč.

  Využijte dotační program "Záruka Elektromobilita - I. výzva" Ministerstva průmyslu a obchodu na nákup vozidel s bezemisním pohonem včetně neveřejné dobíjecí infrastruktury. Získejte finanční příspěvek až 200 000 Kč na osobní vozy s pořizovací cenou do 1 500 000 Kč bez DPH. Společně s dotací můžete využít také úrok 0 % s financováním FORD CREDIT.***

  *Zvýhodněná nabídka platí u participujících autorizovaných partnerů Ford do 30.9.2024 nebo do odvolání a je omezena počtem odebraných vozidel. Na bližší podmínky se informujte u svého prodejce vozů Ford.

  **Platí podmínky dotační výzvy Ministerstva průmyslu a obchodu.

  ***Ford Credit úvěr 0 %, nabídka je platná pro právnické osoby a podnikatele do 30. 9. 2024. Akontace od 50 %, délka financování 24 měsíců. Tato nabídka je pouze indikativní, není návrhem na uzavření smlouvy a nelze z ní proto dovozovat povinnost společnosti uskutečnit jakékoli transakce. Případné uzavření smlouvy nebo uskutečnění transakce je vázáno na získání potřebných interních schválení v rámci společnosti a na podepsání příslušné smluvní dokumentace.

 • Mustang Mach-E na operativní leasing
  Ford Mustang Mach-E

  FORD MUSTANG MACH-E AWD

  Akční nabídka pro skladové vozy

  Využijte akční nabídku operativního leasingu od společnosti Arval pro skladové vozy modelu Ford Mustang Mach-E s prodlouženým dojezdem ve výbavě Premium, pohonem všech kol, metalickým lakem a panoramatickou střechou měsíčně za 13 404 Kč bez DPH.*

  Doba nájmu vozu pro tuto splátku operativního leasingu je 36 měsíců s celkovým nájezdem 30 000 km, zahrnuje servisní prohlídky předepsané výrobcem, povinné ručení a havarijní pojištění.

  *Nabídka financování platí pro podnikatele do 11.8.2024 nebo do odvolání a není závaznou nabídkou na uzavření smlouvy. Platí pro skladové vozy Ford Mustang Mach-E s modelovým rokem 2023.75 a starší. Pro individuální kalkulace a nabídku pro soukromé osoby se vždy obracejte na autorizovaného prodejce Ford, který zohlední i vaše potřeby týkající se například doby nájmu (od 24 do 60 měsíců) nebo celkového nájezdu (až do 200 000 km).

  Ilustrativní vyobrazení modelu Mustang Mach-E. Hodnoty spotřeby elektrické energie v kombinovaném režimu naleznete v aktuálních cenících nebo ve specifikacích jednotlivých skladových vozů v online nabídce.

Top