Klikněte zde pro komunikaci s naším virtuálním asistentem a pro další informace.

FORD MUSTANG MACH-E PERSONAL PROMOTIONS

Personal

 • Mustang Mach-E
  Ford Mustang Mach-E

  FORD
  MUSTANG MACH-E

  Již za 1 238 900 Kč
  a navíc s balíčkem servisních služeb*.
  Dotace na pořízení elektromobilu**

  První plně elektrické SUV značky Ford si nyní můžete pořídit v rámci mimořádné nabídky již za 1 238 900 Kč. Zvolit můžete také verze s prodlouženým dojezdem s ještě atraktivnějším zvýhodněním až 312 000 Kč. Navíc vám nyní také místo standardní prodloužené záruky FORD PROTECT 5 let / 100 000 km, poskytneme prodlouženou záruku Ford Protect 8 let / 160 000 km včetně zajištění mobility až na 5 dní. K tomu bezplatně získáte i servisní balíček FORD SERVICE PLAN, který zahrnuje 2 pravidelné servisní prohlídky během 4 let*. Můžete si tak vychutnat bezstarostnou jízdu.

  Využijte dotační program "Záruka Elektromobilita - I. výzva" Ministerstva průmyslu a obchodu na nákup vozidel s bezemisním pohonem včetně neveřejné dobíjecí infrastruktury. Program platí pro firmy s výjimkou podniků, které jsou vlastněny územně správními celky. Získejte finanční příspěvek až 200 000 Kč na osobní vozy s pořizovací cenou do 1 500 000 Kč bez DPH.

  *Zvýhodněná nabídka platí u participujících autorizovaných partnerů Ford do 30.6.2024 nebo do odvolání a je omezena počtem odebraných vozidel. Na bližší podmínky se informujte u svého prodejce vozů Ford.

  **Platí podmínky dotační výzvy Ministerstva průmyslu a obchodu.

 • Mustang Mach-E na operativní leasing
  Ford Mustang Mach-E

  FORD MUSTANG MACH-E 

  ZA 10 931 KČ MĚSÍČNĚ*

  Mustang Mach-E, prodloužený dojezd 91 kWh RWD 294 k

  Financování operativním leasingem nejen pro podnikatele, ale i soukromé osoby.

  Využijte výhodnou nabídku operativního leasingu Arval a pořiďte si Mustang Mach-E s prodlouženým dojezdem za 10 931 Kč měsíčně.

  Mustang Mach-E s prodlouženým dojezdem nabídne působivý dojezd až 600 km, pokročilý infotainment SYNC 4A s 15,5“ dotykovou obrazovkou i bezdrátové nabíjení pro kompatibilní mobilní telefony. Navíc je vybaven systémem asistenčních technologií Co-Pilot360, který zahrnuje funkci aktivního parkovacího asistenta, Pre-Collision Assist, adaptivní tempomat nebo 360stupňovou kameru, což vám umožní ještě bezpečnější a pohodlnější jízdu.

  Doba nájmu vozu pro tuto splátku operativního leasingu je 36 měsíců s celkovým nájezdem 10 000 km, zahrnuje povinné ručení a havarijní pojištění s 10% spoluúčastí.

  *Nabídka financování platí pro podnikatele do 30.6.2024 nebo do odvolání a není závaznou nabídkou na uzavření smlouvy. Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH. Fixní měsíční splátka operativního leasingu obsahuje finanční splátku, údržbu a opravu vozu po celou dobu nájmu, havarijní pojištění se spoluúčastí 10 % (min. 10 000 Kč), pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem vozidla, pojištění všech výhledových skel, silniční daň, asistenční službu 24/7 po celé Evropě, poplatky za rádio a poplatek za registraci a odhlášení vozu. Pro individuální kalkulace se vždy obracejte na autorizovaného prodejce Ford, který zohlední i vaše potřeby týkající se například doby nájmu (od 24 do 60 měsíců) nebo celkového nájezdu (až do 200 000 km). Vyobrazené modely slouží pouze k ilustrativním účelům.

Top