• MAXIMÁLNÍ VÝKON
  • MAXIMÁLNÍ TOČIVÝ MOMENT
  • 0-100 KM/H
  • KONFIGURÁTOR

NOVÝ FORD FIESTA ST

Nová Fiesta ST nabízí maximální požitek z jízdy. 

Dynamický exteriér vozu s velkým zadním spojlerem v barvě karoserie kombinuje vynikající aerodynamiku s nepřehlédnutelným sportovním vzhledem. Zážehový motor 1.5 EcoBoost o výkonu 200 k s točivým momentem 320 Nm umožňuje zrychlení 0-100 km/h za pouhých 6,5 sekundFiesta ST intro emise

Nová Fiesta ST je zároveň chytřejší než kdy předtím. Je vybavena moderními technologiemi a funkcemi konektivity, jako je například systém SYNC 3 s 8" dotykovou obrazovkou nebo nový 12,3" digitální přístrojový štít, který umožňuje nastavit zobrazované údaje dle vašich preferencí. 

Všechny komponenty Fiesty ST jsou precizně vyladěné s ohledem na maximální dynamiku. Mechanický samosvorný diferenciál optimalizuje rozdělení hnací síly mezi předními koly. Díky tomu můžete projíždět zatáčky hladce s maximální přilnavostí a jistotou. Přepínatelné jízdní režimy umožňují přizpůsobit charakter vozu aktuálním jízdním podmínkám.

PROHLÉDNĚTE SI, ČÍM VYNIKÁ

PŘIZPŮSOBTE SI SVŮJ VŮZ FIESTA ST

Zobrazený model je Fiesta ST

PODÍVEJTE SE, JAK JEZDÍ

Prohlédněte si novou Fiestu ST v akci - videa.

Ford Fiesta ST

KLÍČOVÉ PRVKY VÝBAVY

Přepínatelné jízdní režimy

PŘEPÍNATELNÉ JÍZDNÍ REŽIMY

Přizpůsobte charakter Fiesty ST vašim preferencím. Čtyři přepínatelné jízdní režimy (Normal, Eco, Sport a Závodní trať) upraví jízdní projev vozu. Podle zvoleného režimu se mění odezva plynového pedálu, brzd a řízení.

MECHANICKÝ SAMOSVORNÝ DIFERENCIÁL

Vyvinut tak, aby přenášel sílu motoru na to přední kolo, které má zrovna vyšší přilnavost. Výsledkem je vynikající chování na kluzkém nebo nerovném povrchu, rychlejší akcelerace a celkově lepší výkon. 

Zjistěte více o výbavě

Mechanický samosvorný diferenciál
Sedadla Ford Performance

SEDADLA FORD PERFORMANCE

Přední sportovní sedadla seřiditelná ve 12 směrech byla vyvinuta odborníky z týmu Ford Performance. Jsou optimalizována pro pohodlí za volantem při dynamické jízdě. Mají také nastavitelnou bederní opěrku ve 4 směrech, která zvyšuje oporu trupu i úroveň pohodlí.

Výkon a dynamika

VÝKON A DYNAMIKA

Zážehový motor 1.5 EcoBoost dosahuje výkonu 200 k a točivého momentu 320 NmFiesta ST intro emise. Mechanický samosvorný diferenciál a přepínatelné jízdní režimy pak vozu udělují mimořádnou ovladatelnost i stabilitu.

Audiosystém B&O

AUDIOSYSTÉM B&O

Vynikající zvuk a stylový design. Tento prémiový audiosystém s 10 reproduktory (včetně subwooferu) byl navržen a doladěn pro novou Fiestu ST odbornými zvukovými inženýry B&O. 

Aplikace FordPass

APLIKACE FORDPASS

Odemkněte pomocí chytrého telefonu celou řadu funkcí konektivity. Aplikace FordPassFordPass Pro app umožňuje sledovat polohu vozu a údaje o jízdě, získávat aktuální dopravní informace v reálném čase, a posílat upozornění na technický stav vozu.

Ford Promotions

SLEDUJTE NAŠE AKTUÁLNÍ AKČNÍ NABÍDKY NA FORD FIESTA ST

Zjistěte více

Pro více informací klikněte na odkazy níže