Home > Osobní vozy > FIESTA > Mimořádná nabídka > Personal

Mimořádná nabídka FIESTA

Nová Fiesta

FORD FIESTA

Prohlédněte si mimořádné nabídky níže

Nabídky ostatních modelů

 • Ford Fiesta

  již za 3 300 Kč měsíčně s Ford Options*

  Ford Fiesta Trend

  Pořiďte si jeden z nejprodávanějších automobilů v Evropě se zvýhodněním až 45 000 Kč! Díky pokrokovému zpracování, atraktivnímu exteriéru i překrásně ztvárněnému interiéru budete nepřehlédnutelní. Přednosti Fordu Fiesta však zdaleka nekončí tím, co je vidět na první pohled. Jeho vytříbené jízdní vlastnosti jsou jedním z hlavních důvodů dlouhodobého úspěchu tohoto modelu.

  V nabídce také jako crossover Active, který v sobě kombinuje praktičnost a jízdní vlastnosti vozů Fiesta a zároveň je vybaven prvky charakteristickými pro automobily z řad SUV. Zvýšená světlá výška a posez či možnost volby jízdního režimu vám zaručí veškeré myslitelné pohodlí i sportovní zážitek z jízdy.

  A vždy s prodlouženou zárukou Ford Protect 5 let / 120 000 km.

  Přesvědčte se sami a vyžádejte si nezávaznou cenovou nabídku nebo si vyberte z naší nabídky skladových vozů.

  *Zvýhodnění platí u participujících autorizovaných partnerů Ford do 31. 3. 2020 nebo do odvolání a je omezena počtem odebraných vozidel. Mimořádná nabídka je určena pro konečné zákazníky. Konečným zákazníkem se rozumí fyzická nebo právnická osoba uvedená v kupní smlouvě na předmětné vozidlo. Na bližší podmínky se informujte u svého prodejce vozů Ford.

  **Nabídka úvěru Ford Options s dobou trvání 48 měsíců platí pro spotřebitele do 31. 3. 2020 a nejedná se o závaznou nabídku na uzavření smlouvy. Splátka zahrnuje havarijní pojištění a pojištění odpovědnosti sjednané na dobu trvání úvěrové smlouvy. Pojištění všech skel vozidla s limitem plnění až do výše 30 000 Kč v ceně úvěru. Reprezentativní příklad úvěru verze Ford Fiesta Trend 1.0 EcoBoost, 5dv., 95 k/70 kW 6st. manuální: Cena vozu 339 900 Kč, záloha 101 250 Kč (29,79 %), počet pravidelných měsíčních splátek 47, celková výše úvěru 238 650 Kč, poplatek za zpracování smlouvy 2 387 Kč, pevná zápůjční úroková sazba 3,33 %, RPSN 7,70 % (včetně havarijního pojištění), měsíční splátka 2 522 Kč, měsíční splátka včetně pojištění 3 300 Kč, poslední zvýšená splátka 145 821 Kč, celková částka splatná spotřebitelem 304 108 Kč (včetně poplatku za přeregistraci vozidla na konci smlouvy).

  Ilustrativní vyobrazení verze Ford Fiesta ST-Line.
  Hodnoty spotřeb paliva a emisí CO2 v kombinovaném režimu naleznete v aktuálních cenících a katalozích.

Top