Home > Osobní vozy > FIESTA > Výbava > Dynamika a hospodárnost

Dynamika a hospodárnost

Proč byste se měli rozhodovat mezi suverénními jízdními výkony a nízkou spotřebou paliva? S Fordem Fiesta můžete mít obojí. Šestinásobný držitel titulu „Motor roku“, zážehový 1.0 EcoBoost, je vám k službám. Systém Stop-Start pomáhá šetřit palivo při každém zastavení. A vyspělé jízdní vlastnosti spolu s precizní ovladatelností představují záruku vynikajícího pocitu z jízdy.

Vyšší výkon.
Nižší spotřeba. Více radosti

Revoluční zážehový tříválec 1.0 EcoBoost má výkon až 92 kW. Motory EcoBoost navíc dosahují mnohem nižší spotřeby paliva i produkce emisí CO2, jejichž hodnoty začínají na 94 g/km. Oboustranně výhodné řešení! Aby toho bylo dosaženo, prošel motor celou řadou zásadních úprav, jejichž výsledkem je mimo jiné rychlejší zahřátí na provozní teplotu či snížené tření. Kromě výkonu a spotřeby si však oblíbíte také jeho jedinečný zvuk a sportovní charakter.

Ford Fiesta manual transmission

Manuální nebo automatická převodovka? Vyberte si sami

Celá škála převodovek je vytvořena tak, aby učinila maximum z kteréhokoliv motoru. Na výběr máte z pětistupňové manuální, dvou šestistupňových manuálních a jedné šestistupňové automatické převodovky. Fiesta vám zaručí pozoruhodný a přesný výkon, ať už si vyberete jakoukoli variantu.

Ford Fiesta battery

Efektivnější dobíjení akumulátoru

Na rozdíl od konvenčních systémů obnovuje Inteligentní rekuperační dobíjení kapacitu akumulátoru pouze tehdy, když je to zapotřebí. Pokud to není nutné, nedobíjí například během akcelerace. Tím pomáhá snížit spotřebu a emise.

Top