Klikněte zde pro komunikaci s naším virtuálním asistentem a pro další informace.

NOVÝ FORD KUGA ZVÝHODNĚNÉ NABÍDKY

 • Nový Ford Kuga - zvýhodněná nabídka
  Ford Kuga

  NOVÝ FORD KUGA

  Již za 649 900 Kč*

  a s Ford Credit úvěrem 0,99 %**,

  pro verzi PHEV dokonce 0,0 %**.

  Nový Ford Kuga je kombinací elegantního stylu s všestranností. Přináší mnoho novinek a více standardní výbavy včetně vylepšených inteligentních asistenčních funkcí, které zpříjemňují jízdu. To vše v novém designu exteriéru, který zaujme na první pohled.

  Pořiďte si vůz Ford Kuga v rámci zvýhodněné nabídky již za 649 900 Kč s motorem 1.5 EcoBoost a 6st. manuální převodovkou.

  Nebo si můžete díky mimořádnému zvýhodnění 30 000 Kč pořídit novou motorizaci 1.5 EcoBoost s 8st. automatickou převodovkou již za 669 900 Kč.

  Zároveň si můžete dopřát plně hybridní pohon 2.5 Duratec Hybrid (HEV) již za 751 900 Kč.

  Novinka v podobě outdoorově laděné výbavy Active X přináší například 18” kola z lehkých slitin, bezdotykové ovládání dveří zavazadlového prostoru, multimediální systém SYNC 4 s prémiovým audiosystémem B&O, adaptivní tempomat s funkcí Stop&Go nebo větší komfort díky předním sedadlům AGR pro zdravá záda. Je pouze na vás, zda zvolíte moderní samodobíjecí hybrid (HEV) s možností pohonu všech kol, výkonný a dynamický plug-in hybrid (PHEV) s výkonem 243 koní nebo zážehový motor EcoBoost.

  Vždy s prodlouženou zárukou Ford Protect 5 let / 100 000 km vč. zajištění mobility až na 5 dní. Pro hybridní pohony platí záruka 8 let/160 000 km na vysokonapěťový akumulátor. Ostatní díly se řídí podmínkami Ford Protect.

  *Mimořádná nabídka v podobě zvýhodněných cen platí u participujících autorizovaných partnerů Ford do 30. 6. 2024 nebo do vyprodání skladových zásob a je omezena počtem odebraných vozidel. Na bližší podmínky se informujte u svého prodejce vozů Ford.

  **Ford Credit úvěr 0,99 %, nabídka je platná pro právnické osoby a podnikatele do 30. 6. 2024. Ford Credit úvěr 0,0 % pro verzi Kuga PHEV, nabídka je platná pro právnické osoby a podnikatele do 30. 6. 2024. Akontace od 50 %, délka financování 24 měsíců. Tato nabídka je pouze indikativní, není návrhem na uzavření smlouvy a nelze z ní proto dovozovat povinnost společnosti uskutečnit jakékoli transakce. Případné uzavření smlouvy nebo uskutečnění transakce je vázáno na získání potřebných interních schválení v rámci společnosti a na podepsání příslušné smluvní dokumentace.

  Ilustrativní vyobrazení verze Ford Kuga Active X. Hodnoty spotřeb paliva a emisí CO2 v kombinovaném režimu naleznete v aktuálních cenících.

Pro více informací klikněte na odkazy níže

Top