Home > Osobní vozy > NOVÁ KUGA
Základní cena od Gross Retail Price (PV) včetně 21 % DPH
Zvýhodněná cena od Gross Promotional Price (PV) včetně 21 % DPH

ZCELA NOVÝ FORD KUGA 

Zcela nový Ford Kuga kombinuje elegantní styl s všestranností a nevídanou hospodárností. Díky plug-in hybridnímu pohonu představuje tišší, šetrnější a vyspělejší alternativu k běžným SUV. Zákazníci s aktivním životním stylem ocení inteligentní asistenční funkce i řadu promyšlených designových detailů.

Vyžádejte si individuální cenovou nabídku Fordu Kuga vám na míru.

Podrobnější informace o voze naleznete v ceníku a katalogu.

Jak se rozhodnete?

Nádherné laky karoserie. Který je pro vás ten pravý?

Nejlepší z obou světů

Ať už je cíl jakýkoliv, zcela nový Ford Kuga Plug-in Hybrid využívá dva zdroje energie, aby vás tam dopravil hospodárněji než dřív. Pokročilé elektrické hnací ústrojí umožňuje ujet až 56 km s nulovými emisemi. Nabíjet můžete všude, kde je přístup k elektrické síti. Na delších cestách vám zážehový motor umožní dojet tak daleko, jak budete potřebovat, a současně bude dobíjet baterii. Dojezd prodlužuje také technologie rekuperačního brzdění. 

Svoboda jen řídit

Inteligentní adaptivní tempomat umožňuje nastavit cestovní rychlost. Pokud vestavěné senzory zjistí, že vůz vpředu zpomaluje, zachová předem nastavenou vzdálenost. Jakmile se silnice uvolní, systém automaticky zrychlí na nastavenou rychlost. Spolu se systémem vedení v jízdním pruhu, který vám pomůže udržovat vůz ve směru, dělá dlouhé cesty ještě příjemnější.

Red All New Ford Kuga driving over bridge
A hand with mobile phone with FordPass App

Začněte využívat výhody konektivity

Zabudovaný modem FordPass ConnectFordPass Connect v novém Fordu Kuga přináší celou řadu nových funkcí, které dají vaším cestám novým rozměr. Získejte bezdrátové připojení 4G LTEWi-Fi Hotspot 4G až pro deset zařízení, odesílejte destinace přímo z telefonu do navigace vozu a během cesty získávejte aktuální informace o dopravní situaciLive Traffic. Pokročilé funkce dálkového ovládání umožňují ovládat a monitorovat Kugu z libovolného místa. Pokud zvolíte verzi Plug-In hybrid, můžete na telefonu sledovat i stav nabití, přijímat upozornění související s elektrickým pohonem a upravovat parametry nabíjení. 

Systém, který pomáhá ochránit chodce

Předkolizní asistent s detekcí chodců sleduje prostor před vozem prostřednictvím kamery. Zaznamená-li riziko střetu s jiným vozidlem,chodcem nebo cyklistou, upozorní vás na to. Pokud včas nezareagujete, systém začne automaticky brzdit, aby snížil závažnost následků srážky nebo jí v některých případech dokonce zcela zabránil.

all New Ford Kuga driving past modern office building
All New Ford Kuga back seats with woman adjusting them

Nastavitelná sedadla se přizpůsobí vašim potřebám

Dynamicky stylizovaný interiér nového Fordu Kuga vám dává svobodu přizpůsobit se každé situaci. Zavazadlový prostor má velkorysý objem 645 litrů645 litru. Potřebujete více místa pro zavazadla na velký výlet, nebo preferujete pohodlí s větším místem pro nohy vzadu? Flexibilní zadní sedadla lze posouvat dopředu nebo dozadu podle aktuální potřeby. Nebudete tedy mít problém zabalit vše, co potřebujete.

Výbavové stupně pro Ford NOVÁ KUGA

 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %> <% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  Trasa

  Nabízené služby

Top