NOVÝ FORD PUMA ST

 

Představujeme novou generaci vozů Ford Performance. Nový Ford Puma ST je naše první sportovní SUV v Evropě. Přináší radost z jízdy charakteristickou pro všechny vozy řady Ford ST.

Přeplňovaný motor 1.5 EcoBoost dosahuje působivého výkonu 147 kW (200 k) a točivého momentu 320 Nm. 

Puma ST zvládne akceleraci 0-100 km/h za pouhých 6,7 s. Kombinuje každodenní praktičnost městského SUV s dynamickým charakterem vozu Ford Performance. 

Pyšní se čtyřmi přepínatelnými jízdními režimy, sportovním podvozkem, agresivně formovaným aerodynamickým designem, působivými 19" koly z lehkých slitin a specifickým stylem ST. Ford Puma ST byl konstruován tak, aby vzbuzoval emoce.

JÍZDNÍ VLASTNOSTI MŮŽETE MĚNIT PODLE SITUACE

Nová Puma ST umožňuje výběr ze čtyř jízdních režimů: Normal, Eco, Sport a Závodní trať. Podle zvoleného režimu se mění chování motoru, odezva plynu a řízení, ale také citlivost stabilizačního a protiprokluzového systému. Můžete tak vůz přizpůsobit jakékoli situaci. Důležité provozní údaje se zobrazují na digitálním přístrojovém štítu o úhlopříčce 12,3".

DECHBEROUCÍ VÝKON

Stvořena pro ryzí radost z jízdy. Nová Puma ST přináší optimální rovnováhu mezi strhující dynamikou a pozoruhodnou hospodárností. Silný přeplňovaný motor 1.5 EcoBoost nabízí 147 kW (200 k) a 320 Nm, což vozu umožňuje akcelerovat z nuly na 100 km/h za pouhých 6,7 s.

DŮMYSLNÉ VYUŽITÍ PROSTORU

Pod podlahou hlavního zavazadlového prostoru Pumy ST se nachází inovativní systém MegaBox. MegaBox nabízí nejen 81 litrů úložného prostoru navíc a v případě potřeby dokáže pojmout předměty vysoké až 115 cm, ale má také nepromokavý vnitřek s vypouštěcí zátkou, která usnadňuje čištění vodou. MegaBox je tak ideálním místem např. pro ukládání mokrých bot nebo zabláceného sportovního vybavení.

EMOCE PŘEDEVŠÍM

NOVÝ FORD PUMA ST

NOVÝ FORD PUMA ST