NOVÝ FORD PUMA ST

 

Představujeme novou generaci vozů Ford Performance. Nový Ford Puma ST je naše první sportovní SUV v Evropě. Přináší radost z jízdy charakteristickou pro všechny vozy řady Ford ST.

Přeplňovaný motor 1.5 EcoBoost dosahuje působivého výkonu 147 kW (200 k) a točivého momentu 320 Nm. 

Puma ST zvládne akceleraci 0-100 km/h za pouhých 6,7 s. Kombinuje každodenní praktičnost městského SUV s dynamickým charakterem vozu Ford Performance. 

Pyšní se čtyřmi přepínatelnými jízdními režimy, sportovním podvozkem, agresivně formovaným aerodynamickým designem, působivými 19" koly z lehkých slitin a specifickým stylem ST. Ford Puma ST byl konstruován tak, aby vzbuzoval emoce.

Ford Puma ST dashboard showing drive modes

JÍZDNÍ VLASTNOSTI MŮŽETE MĚNIT PODLE SITUACE

Nová Puma ST umožňuje výběr ze čtyř jízdních režimů: Normal, Eco, Sport a Závodní trať. Podle zvoleného režimu se mění chování motoru, odezva plynu a řízení, ale také citlivost stabilizačního a protiprokluzového systému. Můžete tak vůz přizpůsobit jakékoli situaci. Důležité provozní údaje se zobrazují na digitálním přístrojovém štítu o úhlopříčce 12,3".

Ford EcoBoost engine graphic

DECHBEROUCÍ VÝKON

Stvořena pro ryzí radost z jízdy. Nová Puma ST přináší optimální rovnováhu mezi strhující dynamikou a pozoruhodnou hospodárností. Silný přeplňovaný motor 1.5 EcoBoost nabízí 147 kW (200 k) a 320 Nm, což vozu umožňuje akcelerovat z nuly na 100 km/h za pouhých 6,7 s.

Ford Puma ST megabox close up

DŮMYSLNÉ VYUŽITÍ PROSTORU

Pod podlahou hlavního zavazadlového prostoru Pumy ST se nachází inovativní systém MegaBox. MegaBox nabízí nejen 81 litrů úložného prostoru navíc a v případě potřeby dokáže pojmout předměty vysoké až 115 cm, ale má také nepromokavý vnitřek s vypouštěcí zátkou, která usnadňuje čištění vodou. MegaBox je tak ideálním místem např. pro ukládání mokrých bot nebo zabláceného sportovního vybavení.

Green Ford Puma ST front view parked

EMOCE PŘEDEVŠÍM

NOVÝ FORD PUMA ST

PROHLÉDNĚTE SI, ČÍM VYNIKÁ

Ford Puma ST rear view

Více informací získáte na těchto odkazech