Klikněte zde pro komunikaci s naším virtuálním asistentem a pro další informace.

FORD TOURNEO COURIER ZVÝHODNĚNÉ NABÍDKY

 • Nový Ford Tourneo Courier - zvýhodněná nabídka

  NOVÝ FORD TOURNEO COURIER

  Se zvýhodněním až 116 802 Kč s DPH*
  a Ford Credit úvěrem 0,99 %**.

  Tourneo Courier

  Mimořádně kompaktní, ale zároveň dostatečné velký pro celou rodinu i vaše pracovní povinnosti. To je Ford Tourneo Courier v nové generaci. Součástí bohaté standardní výbavy je mimo jiné systém SYNC 4 s 8“ dotykovým displejem, bezdrátové Apple CarPlay a Android Auto, 8“ digitálně-analogový přístrojový štít, tempomat, zadní parkovací senzory a manuální klimatizace. Pořiďte si verzi Trend s motorem 1.0 EcoBoost o výkonu 125 k s manuální převodovkou již za 519 900 Kč s DPH.

  Dostupný také ve výbavovém stupni Active, který je stvořen pro všechna vaše dobrodružství. Vyžádejte si nezávaznou cenovou nabídku.

  A vždy s prodlouženou zárukou 5 let / 100 000 km vč. zajištění mobility až na 5 dní.

   

  Poptat cenovou nabídku  Aktuální ceník

  *Mimořádná nabídka platí u participujících autorizovaných partnerů Ford do 30. 9. 2024 nebo do odvolání.

  ** Ford Credit úvěr 0,99 % (p.a.), nabídka je platná pro právnické osoby a podnikatele do 30. 9. 2024. Akontace od 50 %, délka financování 24 měsíců. Tato nabídka je pouze indikativní, není návrhem na uzavření smlouvy a nelze z ní proto dovozovat povinnost společnosti uskutečnit jakékoli transakce. Případné uzavření smlouvy nebo uskutečnění transakce je vázáno na získání potřebných interních schválení v rámci společnosti a na podepsání příslušné smluvní dokumentace.

  Ilustrativní vyobrazení verze Ford Tourneo Courier Active. Hodnoty spotřeb paliva a emisí CO2 v kombinovaném režimu naleznete v aktuálních cenících.

Více informací získáte na těchto odkazech

Top