PŘEDNOSTI VOZU TOURNEO COURIER

Promyšlený design. Inovativní asistenční technologie a konektivita nové generace. Ford Tourneo Courier vám usnadní pracovní den a o víkendech si s ním užijete spoustu zábavy.

Ford Tourneo Courier

UŽITNÁ HODNOTA

Ford Tourneo Courier loadspace

VELKORYSÝ ZAVAZADLOVÝ PROSTOR

Nové Tourneo Courier poskytuje velkorysý zavazadlový prostor až 2 160 litrůTooltip. Díky důmyslným úložným přihrádkám zabudovaným do bočních panelů zavazadlového prostoru lze jednoduše a bezpečně uložit i menší předměty.

Ford Tourneo Courier back seats

POHODLÍ A PRAKTIČNOST

Ford Tourneo Courier back seats

KOMFORT

Promyšlená funkčnost. Pětimístný vůz poskytuje dostatek komfortu pro všechny cestující a díky sklopným zadním sedadlům s funkcí překlopení nabízí variabilitu zavazadlového prostoru.

Ford Tourneo Courier interior touchscreen

KONEKTIVITA

Ford Tourneo Courier SYNC 4

SYNC 4

Kombinace 8" dotykového displeje s hladkou integrací chytrého telefonu, konverzačním rozpoznáváním hlasu v českém jazyce, cloudovou konektivitou a mnoha dalšími funkcemi. Nový SYNC 4 přináší plynulejší, propojenější a personalizovanější zážitek z jízdySYNC 4 courier.

Ford Tourneo Courier front mask view

JÍZDNÍ VLASTNOSTI

Ford Tourneo Courier in green

POHONY

Vůz pohání hospodárný zážehový motor 1.0 EcoBoost o výkonu 92 kW (125 k). Dostupné je provedení s 6stupňovou manuální nebo 7stupňovou automatickou převodovkou.

Pro více informací klikněte na odkazy níže