Home > Osobní vozy > NOVÉ TOURNEO COURIER > Výbava > Pohodlí a praktičnost

Udělejte si pohodlí

Výsledkem spojení promyšleného designu a prémiových materiálů je světlý, vzdušný a komfortní interiér, ve kterém je dost místa pro všechny cestující. O komunikaci a zábavu se postará technologie SYNC 3 s intuitivním hlasovým ovládáním a 6" dotykovou obrazovkou.

SYNC 3

SYNC 3. Pokročilá hands-free technologie

Ford SYNC 3 je pokročilý systém, který vám umožňuje zůstat ve spojení a ovládat váš telefon a hudbu. Systém lze ovládat prostřednictvím hlasových příkazů nebo pomocí 6’’ barevného dotykového displeje.

Bezpečné místo pro vaši elektroniku

Držák MyFord Dock na elektronická zařízení slouží k bezpečnému uložení vaší navigace, mobilního telefonu či MP3 přehrávače. Jeho součástí je i vstup USB.

MyFord Dock
Carplay and Android Auto

AppLink, Apple CarPlay a Android Auto

Prostřednictvím SYNC 3 můžete ovládat kompatibilní mobilní aplikace díky rozhraní AppLink. Apple CarPlay a Android Auto pak umožňují ovládat váš chytrý telefon přes palubní 6" barevnou dotykovou obrazovku, jako by to byl displej telefonu.

Flexibilní sedadla

Komfortní zadní sedadla poskytují vynikající vedení těla až třem cestujícím, a to i na delších cestách. Pokud nejsou zapotřebí, lze je složit a překlopit dopředu. Zvětší se tak prostor pro zavazadla.

Ford Tourneo Courier back seats
Ford Tourneo Courier front seats

Velkorysý prostor. Snadný přístup.

Nový Ford Tourneo Courier nabízí dostatek prostoru pro všechny cestující i jejich zavazadla. Široké boční posuvné dveře usnadňují nastupování a vystupování, zejména ve stísněných prostorách. A zadní sedadla lze jednotlivě složit podle toho, jakou kombinaci lidí, domácích mazlíčků a zavazadel potřebujete zrovna převážet.

Stěrače, které se automaticky přizpůsobí intenzitě deště

Stěrače s dešťovým senzorem začnou samy stírat, jakmile zaznamenají vlhkost na čelním okně. Rychlost stírání je automaticky regulována podle intenzity deště. Sami si můžete zvolit jednu ze šesti úrovní citlivosti, které určují, při jakém množství vody na čelním okně se stěrače zapnou.

Rain Sensing Wipers
Ford Tourneo Courier Easy Fuel detail

Systém Ford Easy Fuel pro bezpečnější tankování

S tímto systémem je načerpání nesprávného druhu paliva téměř nemožné, protože tryska tankovací pistole neprojde hrdlem. A jelikož se jedná o bezzátkový systém, nemusíte se již bát manipulace se špinavou zátkou nádrže.

Důmyslné využití prostoru

Nový Tourneo Courier má zavazadlový prostor o objemu 708 litrů. Jeho součástí je i praktické nastavitelné plato, které umožňuje udržet v převážených věcech pořádek. Ve vyšší poloze slouží jako běžné krycí plato zavazadlového prostoru. Když ho dáte do nižší polohy, vznikne tak oddělená přihrádka třeba na větší nebo křehčí věci. Když se plato nepoužívá, lze ho zasunout za zadní sedadla.

Interior of Ford Tourneo Courier with person sitting on a box
Ford Tourneo Courier close up of snowed under window

Elektronicky vyhřívané čelní sklo

Tato chytrá technologie je navržena tak, aby vám umožnila rychle odjet i při mrazivých ránech. Pouhým stiskem tlačítka systém dokáže odmrazit či odmlžit čelní sklo a také odmrazit stěrače.

Nastavte si ideální teplotu pro vás i vaše pasažéry

Nastavte si vámi preferovanou teplotu ve vozidle a systém automatické kontroly se postará o to, že daná teplotu bude ve vozidle po celý čas jízdy.

EATC detail
New Ford Transit Courier mirrors

Zpětná zrcátka s funkcí vyhřívání

Elektricky ovládaná a vyhřívaná zpětná zrcátka umožní rychlejší odjezd během mrazivých rán.

Top