Home > Osobní vozy > TOURNEO COURIER > Výbava > Komfort a pohodlí

Udělejte si pohodlí

Výsledkem spojení promyšleného designu a prémiových materiálů je světlý, vzdušný a komfortní interiér, ve kterém je dost místa pro všechny cestující. O komunikaci a zábavu se postará technologie SYNC 3 s intuitivním hlasovým ovládáním a 6" dotykovou obrazovkou.

SYNC 3

SYNC 3. Pokročilá hands-free technologie

Ford SYNC 3 je pokročilý systém, který vám umožňuje zůstat ve spojení a ovládat váš telefon a hudbu. Systém lze ovládat prostřednictvím hlasových příkazů nebo pomocí 6’’ barevného dotykového displeje.

Bezpečné místo pro veškerou vaši elektroniku

Dok na elektronická zařízení slouží k uložení přenosné navigace, chytrého telefonu či MP3 přehrávače. Jeho součástí je i vstup USB.

MyFord Dock
Carplay and Android Auto

AppLink, Apple CarPlay a Android Auto

Prostřednictvím SYNC 3 můžete ovládat kompatibilní mobilní aplikace díky rozhraní AppLink. Apple CarPlay a Android Auto pak umožňují ovládat váš chytrý telefon přes palubní 6" barevnou dotykovou obrazovku, jako by to byl displej telefonu.

Flexibilní sedadla

Komfortní zadní sedadla poskytují vynikající vedení těla až třem cestujícím, a to i na delších cestách. Pokud nejsou zapotřebí, lze je složit a překlopit dopředu. Zvětší se tak prostor pro zavazadla.

Ford Tourneo Courier back seats
Ford Tourneo Courier front seats

Velkorysý prostor. Snadný přístup.

Ford Tourneo Courier nabízí dostatek prostoru pro všechny cestující i jejich zavazadla. Široké boční posuvné dveře usnadňují nastupování a vystupování, zejména ve stísněných prostorách. A zadní sedadla lze jednotlivě složit podle toho, jakou kombinaci lidí, domácích mazlíčků a zavazadel potřebujete zrovna převážet.

Stěrače, které se automaticky přizpůsobí intenzitě deště

Stěrače s dešťovým senzorem se samy spustí, když zaznamenají vlhkost na čelním okně. Rychlost stírání se automaticky reguluje podle intenzity deště. Můžete si vybrat z několika úrovní citlivosti. Tím určíte, při jaké míře vlhkosti na okně se mají stěrače spustit.

Rain Sensing Wipers
Ford Tourneo Courier Easy Fuel detail

Ford Easy-Fuel zabraňuje natankování nesprávného typu paliva

Načerpat nesprávné palivo je s tímto systémem prakticky nemožné, protože tryska neprojde hrdlem nádrže. A jelikož je systém Ford Easy-Fuel bezvíčkový, nemusíte ani manipulovat se špinavým víčkem nádrže.

Důmyslné využití prostoru

Tourneo Courier má zavazadlový prostor o objemu 708 litrů. Jeho součástí je i praktické nastavitelné plato, které umožňuje udržet v převážených věcech pořádek. Ve vyšší poloze slouží jako běžné krycí plato zavazadlového prostoru. Když ho dáte do nižší polohy, vznikne tak oddělená přihrádka třeba na větší nebo křehčí věci. Když se plato nepoužívá, lze ho zasunout za zadní sedadla.

Interior of Ford Tourneo Courier with person sitting on a box
Ford Tourneo Courier close up of snowed under window

Quickclear rychle očistí čelní sklo

Tato inteligentní funkce umožňuje rychlý odjezd v mrazivých ránech. Jednoduše stisknete tlačítko a supertenká topná tělíska rozpustí námrazu nebo zamlžení na čelním okně. Současně pomohou zbavit námrazy stěrače.

Nastavte si optimální teplotu

Elektronická automatická klimatizace umožňuje nastavit preferovanou teplotu, kterou pak systém automaticky udržuje.

EATC detail
New Ford Transit Courier mirrors

Vnější zpětná zrcátka

Zrcátka jsou také vyhřívaná, abyste v mrazivých ránech mohli rychleji vyrazit.

Rozšiřitelný zavazadlový prostor

I bez sklopení sedadel nabízí Tourneo Courier přes 700 l zavazadlového prostoru – což stačí na hodně zavazadel. Po sklopení sedadel se objem zavazadlového prostoru zdvojnásobí. 1656 litrů zavazadlového prostoru znamená, že budete mít vždy dostatek místa na vše, co budete potřebovat odvézt.

EATC detail
New Ford Transit Courier mirrors

Pokročilá integrovaná navigace

Tourneo Courier má plně integrovaný systém satelitní navigace s 6palcovou barevnou obrazovkou a audio systémem DAB. Systém reaguje na rychlost provozu a další okolnosti prostřednictvím aplikace FordPass, kde můžete využívat aktuální informace Live Traffic k navigaci podle dopravní situace v reálném čase (funkce Live Traffic a aplikace FordPass není aktuálně dostupná na českém trhu).

Top