JAK VÁM MŮŽEME POMOCI?

Home > Osobní vozy > TOURNEO CUSTOM
Základní cena od Gross Retail Price (PV) včetně 21 % DPH
Zvýhodněná cena od Gross Promotional Price (PV) včetně 21 % DPH

FORD TOURNEO CUSTOM

Najděte si svůj Ford Tourneo Custom v našem přehledu skladových vozů nebo si vyžádejte individuální cenovou nabídku vám na míru.

Podrobnější informace o voze naleznete v ceníku a katalogu.

Ford Tourneo Custom vyniká praktickým a všestranným interiérem s mimořádnou úrovní komfortu prémiového osobního vozu až pro osm cestujících. Nyní je k dispozici se širší nabídkou naftových motorů, které efektivně hospodaří s palivem, nebo pokročilých hybridních variant. Výsledkem je vůz, který je kultivovanější a vyspělejší než kdy předtím.

New Ford Tourneo Custom PHEV parked next to modern building
Tourneo Custom PHEV skeletal view of powertrain

Startér-generátor pomáhá snížit spotřebu

Nové vozy Tourneo Custom nabízíme také jako mild-hybrid. Tato technologie pomáhá snižovat spotřebu paliva i emise. Kombinovaný startér-generátor napájený akumulátorem pomáhá spalovacímu motoru, nikdy však nepohání vůz sám. Mild-hybridní vozy není třeba nabíjet, dobíjí se automaticky rekuperačním brzděním a konvenčním motorem. Spalovací motor roztáčí startér-generátor, který přeměňuje mechanickou energii na elektrickou. Ta se pak využívá k dobíjení 48V akumulátoru.

Tourneo Custom PHEV skeletal view of battery

To nejlepší z obou světů

Nový Ford Tourneo Custom PHEV má dva zdroje energie, které vás a vaše cestující dostanou do cíle cesty ještě efektivněji. Pokročilé elektrifikované hnací ústrojí umožní absolvovat kratší jízdy s nulovými emisemi. Na delších trasách se dostane ke slovu oceňovaný motor 1.0 EcoBoost, se kterým dojedete tak daleko, jak budete chtít. Kola jsou však vždy poháněna výhradně elektromotorem, spalovací motor pouze v případě potřeby dobíjí akumulátor. Tato technologie přináší maximální hospodárnost bez negativních dopadů na spolehlivost a flexibilitu, jaké od Tournea očekáváte.

Tourneo Custom PHEV EcoBlue diesal engine

Úsporná technologie vznětových motorů

Tourneo Custom může být poháněn výkonným vznětovým motorem 2.0 EcoBlue. V nabídce jsou čtyři varianty o výkonu až 125 kW (170 k). Díky systému vstřikování AdBlue®, který mění výfukový plyn NOx na dusík a vodu, navíc každý z motorů splňuje přísné emisní normy Euro 6.2.

Jak se rozhodnete?

Nádherné laky karoserie. Který je pro vás ten pravý?

Ford Tourneo Custom interior with steering wheel and SYNC 3

Pomůže vám dodržovat rychlost

Inteligentní omezovač rychlosti v Tourneu Custom se postará o dodržování rychlosti, abyste se vy mohli soustředit na sledování provozu. Kamera systému rozpoznávání dopravních značek nejprve detekuje aktuální omezení rychlosti (pokud je rozpoznávání aktivováno). Následně systém upraví nastavení maximální rychlosti podle zjištěného limitu.*

*Za dodržování nejvyšší povolené rychlosti zůstává i nadále plně odpovědný řidič. Inteligentní omezovač rychlosti se dodává pouze v kombinaci s adaptivním tempomatem.

Posaďte se, uvolněte se, užívejte si jízdu

V Tourneu Custom se můžete těšit na mimořádný cestovní zážitek bez ohledu na to, na kterém sedadle sedíte. Flexibilní zadní sedadla umožňují rozdělit dostupný prostor mezi cestující a zavazadla v mnoha různých konfiguracích. Vybrat si můžete také variantu L2 s prodlouženým rozvorem, která má ještě větší zavazadlový prostor.

Nová otočná sedadla ve druhé řadě umožňují snadno vytvořit „konferenční“ uspořádání interiéru. V některých modelech se můžete těšit na tři samostatná sedadla ve třetí řadě a/nebo individuální sedadla ve  druhé řadě. Jednotlivá sedadla lze také samostatně sklápět, složit dopředu nebo z vozu zcela vyjmout. Ke komfortu řidiče i všech cestujících přispívají rovněž prémiové materiály čalounění a interiérových výplní, větší nabídka odkládacích prostor a dílenské zpracování srovnatelné s osobními vozy.

Ford Tourneo Custom spacious interior
New Tourneo Custom driving

Systém, který pomáhá chránit chodce

Systém Pre-Collision Assist s detekcí chodců rozpoznává vozidla vpředu, popřípadě chodce a vozidla, která by vám mohla zkřížit jízdní dráhu, a upozorní vás na ně. Pokud nezareagujete na varování, systém začne automaticky brzdit. Účelem této technologie je snížit závažnost nehod nebo jim dokonce úplně zabránit. Funkce je za běžných okolností aktivní v rychlostech do 80 km/h.

Výbavové stupně pro Ford Tourneo Custom

Specifikace (PDF 3.6MB)
Ford Promotions

Sledujte naše aktuální akční nabídky na Ford Tourneo Custom

Zjistěte více

 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %> <% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  Trasa

  Nabízené služby

Top