Konfigurátor Testovací jízda Prodejci a servis Objednat servis Kalkulátor servisu
Home > Osobní vozy > TOURNEO CUSTOM > Stupně výbavy > Active

NOVÝ FORD TOURNEO CUSTOM ACTIVE

Nová řada Ford Active představuje Tourneo Custom s impozantními vlastnostmi. K dispozici je místo až pro osm osob, které zajistí pohodlí pro všechny spolucestující a spoustu místa pro zavazadla. Díky všestranným odnímatelným sedadlům můžete maximalizovat zavazadlový prostor nebo uspořádat dle potřeby.

 Mechanický samosvorný diferenciál (výbava na přání) zlepšuje ovladatelnost a usnadňuje přepravu cestujících i na ta nejodlehlejší místa. Impozantní nový design exteriéru vozu Ford Tourneo Custom Active je přímo stvořený pro cestování po městě nebo výlety s rodinou do přírody.

TOURNEO CUSTOM Active
Klíčové prvky standardní výbavy

Odvážný nový design, flexibilní systém uspořádání sedadel a lepší ovladatelnost i na méně kvalitním silničním povrchu díky
mechanickému samosvornému diferenciálu (výbava na přání). Tourneo Custom Active vám zaručí stylovou jízdu a vynikající ovladatelnost i v náročném terénu.

Design v pohybu

Tourneo Custom Active je navržen s ohledem na všestrannost a jízdní vlastnosti. Střešní ližiny vám v případě potřeby umožní zvětšit zavazadlový prostor. Dvoubarevný design, 17'' kola z lehkých slitin, boční schůdky a unikátní mřížka Active zajistí nový impozantní vzhled, který zaujme.

Tourneo Custom Active with people unloading boat
Tourneo Custom Active interior view

Pohodlně za dobrodružstvím

Interiér se pyšní částečně koženými sedadly s unikátním prošíváním „Nordic Blue“, která zajišťují pohodlné a stylové posezení až pro 8 lidí. Sedadla lze sklopit, čímž maximalizujete zavazadlový prostor nebo naopak sedadla otočit a uspořádat. Modem FordPass Connect umožňuje používat palubní Wi-Fi až pro 10 zařízení. Jde o ideální způsob, jak aktivní rodiny dostat z bodu A do bodu B přes body X, Y a Z.

Vyspělá technologie motorů

Tourneo Custom Active je poháněn vyspělými vznětovými motory 2.0 EcoBlue, které jsou výkonné i úsporné. Vybrat si můžete mezi manuální a automatickou převodovkou u motoru s výkonem 170 k. Všechny motory plní přísnou emisní normu Euro 6.2. V nabídce je dokonce i mild-hybridní varianta pro ještě úspornější provoz s ještě nižšími emisemi.

Engine close up

Špičkové vlastnosti

Tourneo Custom Active s manuální převodovkou je k dispozici s pokročilým systémem, který vám pomůže snadno se vypořádat s náročným terénem. Mechanický samosvorný diferenciál mLSD (výbava na přání) redukuje nežádoucí protáčení kol, zejména na nezpevněném nebo nerovném povrchu, tak, že přenáší výkon na kolo s největší trakcí. To udrží vozidlo v pohybu a zlepší jeho stabilitu, když to nejvíc potřebujete.

 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %> <% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  Trasa

  Nabízené služby

Výbavy a technické specifikace

Objevte detailnější informace o voze nebo si stáhněte brožuru.

Ford Tourneo Custom
Ford Promotions

Sledujte naše aktuální akční nabídky na Ford Tourneo Custom

Zjistěte více

Top