JAK VÁM MŮŽEME POMOCI?

Home > Osobní vozy > TOURNEO CUSTOM > Výbava > Pohodlí a praktičnost

Pohodlí a praktičnost má v sobě

Díky nastavitelným sedadlům, hands-free technologii, oddělené klimatizaci vpředu a vzadu, promyšleným odkládacím prostorům a dalším funkcím se můžete těšit na cestování první třídou.

Funkce představené na této stránce nemusí být k dispozici u všech nabízených variant. Pokud jsou k dispozici, může se jednat o příplatkovou výbavu na přání. Aktuální specifikaci naleznete v ceníku, který si můžete stáhnout.

Váš klíč k propojenějšímu světu

Tourneo Custom je nyní k dispozici s modemem FordPass Connect*. Systém nabízí řadu jedinečných výhod včetně bezdrátové sítě 4G** pro až deset zařízení a informací o dopravní situaci v reálném čase*, které dodává přímo do palubní navigace. V kombinaci s aplikací FordPass ve svém telefonu budete moci zkontrolovat, zda jste nezapomněli zamknout, a také zamykat a odemykat na dálku. Také si můžete nechat ukázat polohu svého vozu na mapě – takže už vám nebude dělat starosti, že zapomenete, kde jste v cizím městě zaparkovali.

Ford Tourneo interior display with SYNC3 and FordPass connect dashboard
Ford Tourneo interior display

Pohodlně se usaďte. Jde to na mnoho způsobů.

Sedadlo řidiče je plně seřiditelné, stejně jako volant, takže snadno naleznete optimální pozici. Nechybí ani zabudovaná loketní opěrka a na přání je k dispozici také nastavitelná bederní opěrka, vyhřívání předních sedadel nebo elektricky stavitelné sedadlo řidiče. A pak je tu velmi praktické konferenční uspořádání, kdy lze sedadla ve druhé řadě otočit proti směru jízdy. Velké množství různých konfigurací sedadel umožňuje dokonale přizpůsobit prostor přepravovanému nákladu bez nutnosti vyjímat sedadla z vozu.

A pokud byste někdy potřebovali ještě víc místa, lze sedadla ve druhé a třetí řadě po jednom odstranit. Díky tomu můžete nakonfigurovat vnitřní prostor přesně podle svých potřeb.

 

Nejmodernější hands-free technologie

Ford SYNC 3 vám pomáhá zůstat ve spojení. Díky ní můžete ovládat váš chytrý telefon, hudbu a navigaci pomocí hlasového nebo dotykového ovládání. Mimo jiné také můžete odesílat pokyny z vašeho telefonu přímo do systému SYNC 3. Systém je vybaven 8" dotykovou obrazovkou, která podporuje vícedotyková gesta tažení, oddalování či přibližování pomocí prstů. Díky rozhraní Apple CarPlay, Android Auto a Applink můžete také procházet některé aplikace vašeho chytrého telefonu.

SYNC 3 display panel
New Ford Tourneo cup holder close up

Všechno na svém místě a místo na všechno

V interiéru se nachází množství krytých odkládacích schránek. Jedna z nich je i v horní části palubní desky. Přihrádka s víkem obsahuje 12V zásuvku, 3,5mm audio vstup a běžný USB vstup.

Objednat si lze také zásuvku 230 V / 150 W, která se montuje mezi přední sedadla.

Díky promyšleným odkládacím prostorám, jako jsou držák nápojů s roletkou, držáky lahví, přihrádky na notebook a dokumenty pod sedadlem, dveřní kapsy nebo výklopný stolek, lze ve voze snadno udržovat pořádek a nenechávat cennosti na očích.

Posuvné boční dveře na obou stranách

Na obou stranách karoserie se nacházejí posuvné dveře, které zvyšují flexibilitu interiéru a usnadňují přístup do něj. Velká péče byla věnována designu dveří. Mechanismus ve vodící liště na boku karoserie je zakrytý, což zlepšuje aerodynamiku a snižuje hlučnost. Pode dveřmi se nacházejí nášlapné lišty prémiové kvality. Dodávají se v sériové výbavě.

Ford Tourneo with a lake at the background
Ford Tourneo roof rack close up

Integrovaný střešní nosič zvyšuje praktičnost a snižuje spotřebu i hlučnost

Inovativní střešní nosič lze jednoduše sklopit, když není zrovna zapotřebí. Odpadá tak pracná opakovaná montáž a demontáž jako u běžných nosičů. Sklopením také snížíte odpor vzduchu, a tedy i spotřebu paliva a aerodynamický hluk. 

Vyhřívané čelní sklo jako pomoc při námraze

Tato užitečná funkce umožňuje rychlý odjezd v mrazivých ránech. Jednoduše stisknete tlačítko a supertenká topná tělíska rozpustí námrazu nebo zamlžení na čelním okně. Současně pomohou zbavit námrazy stěrače. I když je venku pod nulou, okno bude čisté do několika sekund.

Ford Tourneo close up of fogged-up window
Top