Home > Osobní vozy > ECOSPORT > Mimořádná nabídka > Personal

Mimořádná nabídka Ford EcoSport

EcoSport

FORD ECOSPORT

Prohlédněte si mimořádné nabídky níže

Nabídky ostatních modelů

 • Ford EcoSport

  Již za 339 900 Kč při využití výkupního bonusu.

  Výkupní bonus až 30 000 Kč na váš stávající vůz.

  Ford EcoSport Trend

  Využijte naší mimořádné nabídky a získejte kompaktní SUV Ford EcoSport se zvýhodněním až 78 000 Kč a výkupním bonusem až 30 000 Kč*.

  Stvořen do města. Vhodný i do terénu. Nabídne vše, co od SUV čekáte. K dispozici s mnohokrát oceněným zážehovým motorem 1.0 EcoBoost o výkonu až 125 k nebo vznětovým motorem 1.5 EcoBlue s manuální převodovkou. Vytvořili jsme pro vás ideální vůz.

  A vždy s prodlouženou zárukou Ford Protect 5 let / 100 000 km.

  * Mimořádná nabídka je určena pro konečné zákazníky. Konečným zákazníkem se rozumí fyzická nebo právnická osoba uvedená v kupní smlouvě na předmětné vozidlo. Zvýhodněné ceny a výkupní bonus platí u participujících autorizovaných partnerů Ford do 31. 12. 2020  nebo do odvolání a nabídka je omezena počtem odebraných vozidel. Při výkupu vašeho stávajícího vozu libovolné značky bude poskytnut bonus 20 000 Kč na výbavy Trend a Trend Plus a 30 000 Kč na Titanium, ST-Line a ST-Line Black při podpisu kupní smlouvy na nový vůz. Autorizovaný prodejce má právo výkup vozu odmítnout. Pro konkrétní nabídku se obraťte na svého autorizovaného prodejce vozů Ford. Zobrazený vůz může obsahovat prvky příplatkové výbavy.

  Jedná se o doprodej posledních skladových vozů a nabídka může být omezená

  Nabídka financování s úrokem 3,33 % není platná při využití výkupního bonusu.

  Hodnoty spotřeb paliva a emisí CO2 v kombinovaném režimu naleznete v aktuálních cenících a katalozích

Top