Home > Osobní vozy > ECOSPORT > Výbava > Komfort a pohodlí

Komfort a pohodlí

Nový Ford EcoSport vám nabídne řadu moderních technologií a systémů interiéru, jako je například prémiový audiosystém B&O či vyhřívaná sedadla a volant.

Technologie, kterou můžete ovládat hlasem

Systém SYNC 3 s hlasovým ovládáním a dotykovou obrazovkou představuje novou úroveň komunikačních a zábavních systémů. Na přání je k dispozici s barevnou dotykovou 8“ obrazovkou. Tato obrazovka s vysokým rozlišením umožňuje intuitivní hlasové nebo dotykové ovládání nejdůležitějších funkcí jako je telefon, hudba nebo navigace. Systém zároveň poskytuje plnou podporu českého jazyka, díky čemuž je ovládání ještě snazší a příjemnější.

FordPass mobile screen close up

Stáhněte si aplikaci FordPass pro přístup k ještě více funkcím

Díky aplikaci FordPass je FordPass Connect ještě výkonnější, když je spárován se smartphonem, protože vám to umožní přístup k celé řadě funkcí. Například můžete lokalizovat vaše vozidlo, zamknut a odemknut jej přes aplikaci. Zkontrolovat množství paliva, stav oleje a nahuštění pneumatik přímo z vašeho telefonu nebo odeslat destinaci z telefonu přímo do vašeho vozu.

Užijte si svou oblíbenou hudbu naplno

Bez ohledu na váš hudební vkus si každá skladba zaslouží znít přesně tak, jak to její interpret zamýšlel. A přesně tak je tomu v EcoSportu a to díky prémiovému audiosystému B&O. Tento prémiový audiosystém o výkonu 675 W je tvořen 10 reproduktory vč. subwooferu. Vyznačuje se plným a silným zvukem. Akustičtí specialisté B&O navrhli, vyvinuli a naladili audiosystém speciálně pro EcoSport. Vychutnejte si vaše oblíbené kapely v kotli soukromého konceru, v něhož se kabina vašeho vozu promění.

Live music event with B&O lights logo
Blue Ford EcoSport window wipers

Stěrače, které se automaticky přizpůsobí intenzitě deště

Stěrače s dešťovým senzorem se samy spustí, když zaznamenají vlhkost na čelním okně. Rychlost stírání se automaticky reguluje podle intenzity deště. Můžete si vybrat z několika úrovní citlivosti. Tím určíte, při jaké míře vlhkosti na okně se mají stěrače spustit.

Top