Home > Osobní vozy > NOVÝ ECOSPORT > Výbava > Komfort a pohodlí

Komfort a pohodlí

Moderní infotainment, vyspělý audiosystém B&O, luxusní detaily jako vyhřívání sedadel i volantu a mnoho dalšího.

Technologie, kterou můžete ovládat hlasem

Systém SYNC 3 s hlasovým ovládáním a dotykovou obrazovkou představuje novou úroveň komunikačních a zábavních systémů. Na přání je k dispozici s barevnou dotykovou 8“ obrazovkou. Tato obrazovka s vysokým rozlišením umožňuje intuitivní hlasové nebo dotykové ovládání nejdůležitějších funkcí jako je telefon, hudba nebo navigace. Systém zároveň poskytuje plnou podporu českého jazyka, díky čemuž je ovládání ještě snazší a příjemnější.

Užijte si svou oblíbenou hudbu naplno

Bez ohledu na váš hudební vkus si každá skladba zaslouží znít přesně tak, jak to její interpret zamýšlel. A přesně tak je tomu v novém EcoSportu a to díky prémiovému audiosystému B&O. Tento prémiový audiosystém o výkonu 675 W je tvořen 10 reproduktory vč. subwooferu. Vyznačuje se plným a silným zvukem. Akustičtí specialisté B&O navrhli, vyvinuli a naladili audiosystém speciálně pro nový EcoSport. Vychutnejte si vaše oblíbené kapely v kotli soukromého konceru, v něhož se kabina vašeho vozu promění.

Live venue with B&O logo
New Blue Ford EcoSport window wipers

Stěrače, které se automaticky přizpůsobí intenzitě deště

Elektricky nastavitelná a sklopná vnější zpětná zrcátka se po zaparkování automaticky sklopí, aby byla chráněna před náhodným poškozením. Vedle samotných zrcátek jsou takto chráněny zároveň i stylové ukazatele směru. Zrcátka jsou vyhřívaná, abyste v mrazivých ránech mohli rychleji vyrazit.

New Blue Ford EcoSport Sun Roof

Světlejší a vzdušnější interiér

Chcete-li mít kabinu vozu vzdušnější a plnou světla, objednejte si elektricky ovládané střešní okno.

Top